Skocz do zawartości

Sonubaits


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Może już nie nowość, ale od czegoś trzeba zacząć.
Ktoś coś stosował na ten rok z Sonu, jak miałem z 2017 trochę dumbli, ale jak weszli w kolorowe to już nie dałem rady dokupić, miałem za dużo zapasów innych.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Sonubaits
  • Administrator

Wchodzę w guglacza a tam więcej rodzajów zanęty, jak ryb w wodzie ????????

Może poczekam do targów Rybomanii, bo poza MMM , F1 mało już co kojarzę ???

Tak czy inaczej jak w innym wątku, ten rok jeśli będzie z Fidelem to skupię się tylko na Sonu,

Pellet to pellet, zwykła gąbka, która ma w wodzie bardzo dobrze pracować , a my możemy ją dobrowolnie modyfikować ???

Aż się dziwię, że @NPC nic nie polecał.

Proszę bardzo, ma być bardziej wędkarsko, to zapraszam szerokie grono do dyspozycji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rzeki stosuje raczej krajowe mieszanki tym bardziej że sporo tego czasem schodzi. Z sonu Używam tylko jednej zanęty, a jest to Paste 50/50.

Z dodatkiem pelletów zaspokaja moje potrzeby metodowe. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał(a):

Sonu

Na moim łowisku w 2022 Sonu poległo całkowicie. Byłem 5x, nie dało nawet jednego brania karpia, nie mówiąc o złowieniu. Próbowałem 4 różne rodzaje.

I zrobił się problem, bo co użyć w tym roku.

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Fantomas napisał(a):

Na moim łowisku w 2022 Sonu poległo całkowicie. Byłem 5x, nie dało nawet jednego brania karpia, nie mówiąc o złowieniu. Próbowałem 4 różne rodzaje.

I zrobił się problem, bo co użyć w tym roku.

?

to co dawało brania ?. jak komercha to proponuję zwykły scretting albo coppens 8mm zadipowany dzień wcześniej w 3-4 smakach. nie ma wała. ja tak od lat na komerchach i robię jesień baroku. znaczy srednio 3 razy w roku. tyle mnie tam widują, ale wyniki zawsze na grubo. nie zabieram nawet innych przynęt

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, christhof70 napisał(a):

to co dawało brania ?

Najlepsze jest to, że nic? Jeździłem z kumplem, próbował na inne wynalazki i też ?, więc może wyjątkowo trafialiśmy, że nie chciały żreć. Woda PZW, którą pewnie znasz, w pół drogi z Paprykarzowa do stolicy (NW) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Fantomas napisał(a):

Na moim łowisku w 2022 Sonu poległo całkowicie. Byłem 5x, nie dało nawet jednego brania karpia, nie mówiąc o złowieniu. Próbowałem 4 różne rodzaje.

I zrobił się problem, bo co użyć w tym roku.

?

Spójrz w stopkę strony, dziękuję za prezent, odeśle inne mniej łowne ???

Tak ja @christhof70 napisał,to się nadaje tylko do metody, a najważniejsze jest jak to zmieszany, namoczymy i docelowo podamy. Nie stosuje tej mieszanki na jeziorach i do klasyka.

Na wodach "metodowych" musi łowić, jeśli tego nie robisz, tzn robisz podstawowe błędy jak większość...

Ostatnio na jesieni "co do grama" jak zrobić, umieszac - wytłumaczyłem koledze, który jechał na zawody PZW komercyjne, powiedziałem co ma dokładnie robić i wygrał, proste jak budowa cepa...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fantomas napisał(a):

Najlepsze jest to, że nic? Jeździłem z kumplem, próbował na inne wynalazki i też ?, więc może wyjątkowo trafialiśmy, że nie chciały żreć. Woda PZW, którą pewnie znasz, w pół drogi z Paprykarzowa do stolicy (NW) ?

no ja tam tylko raz na zero byłem ( o ile o tej samej wodzie mowa). było to w lutym przy huraganowym wietrze. zwiało Adolfowi brojkę wtedy. mieliśmy po 1 braniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fantomas napisał(a):

Najlepsze jest to, że nic? Jeździłem z kumplem, próbował na inne wynalazki i też ?, więc może wyjątkowo trafialiśmy, że nie chciały żreć. Woda PZW, którą pewnie znasz, w pół drogi z Paprykarzowa do stolicy (NW) ?

chyba jednak nie wiem jaka woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...