Skocz do zawartości

Drennan


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Jurek odpuść proszę, ja wiem, że mamy niektórzy alergię na pewne rzeczy, ale nie bądźmy jak... Mnie samemu pewne reklamy firmy xxx, czy yyy nie pasują, bo coś tam, (nie jest to Drennan aby nie było, bo spławiki i proce mają fajne) ale nie robię z tego problemu, niech korzystają. Nie chcę zejść do poziomu moderacji jak...

Jeśli @waggler uważa, że to jest ok to ma do tego prawo, niech publikuję co chce :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Darku !

1.Moje sprostowanie było jasne i bez podtekstów.Chyba wolno mi wyrażać szczerze moje odczucia ? B|

2. Ale jeszcze raz dodam - obiekcje miałem wyłącznie co do formy przedstawiania sprawy bezwzględnej wyższości metod waggler nad metodami gruntowymi.

3. Absolutnie nie chodziło mi o żadną firmę, bo wiadomo - na collina  nie ma leszcza !  :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, Jurek napisał:

@Grendziu Darku !

1.Moje sprostowanie było jasne i bez podtekstów.Chyba wolno mi wyrażać szczerze moje odczucia ? B|

2. Ale jeszcze raz dodam - obiekcje miałem wyłącznie co do formy przedstawiania sprawy bezwzględnej wyższości metod waggler nad metodami gruntowymi.

3. Absolutnie nie chodziło mi o żadną firmę, bo wiadomo - na collina  nie ma leszcza !  :P

Spoko, widocznie źle odczytałem :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2018 o 20:03, ArekH napisał:

Wcale się nie dziwię że łowisz więcej. Wędkowanie spławikowe jest szybkościowo nie do przebicia dla feedera. Przy takiej samej częstotliwości brań, jako feederowiec nie mam szans ilościowo Ciebie pobić. A co do Lucjana, niech tu wpada kiedy chce i pisze co chce. Nikt Go nie zbanuje. Ale nie dziw się piszącym tutaj. Nie pozwolił nikomu się bronić, większość spraw rozegrała się za kurtyną. Ja nic do niego nie mam. Jego klocki, jego warunki. 

Ach ty "stary" łobuzie, podkusiłeś mnie by tu coś napisać. :P

Zbyt mało łowię metodami gruntowymi, a dodatkowo nie stać mnie na profesjonalne wędki Drennan, ale nieraz zastanawia mnie, jak to rzeczywiście jest, że do rekreacyjnego łowienia, potrzebny jest najlepszy sprzęt i co najmniej 10 różnej długości wędzisk. :D
Gdy czytam o tych super-stawach wyspiarskich na których łowią głównie wielkie karpie i i czasem karasie czy leszcze, to zastanawiam się, czy nie ma tam innych ryb czy po prostu wszyscy polują jeno na rekordowe tuczniki.

Co do wolności wypowiedzi, to jak wspomniano jest tutaj swoboda. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, jedynie musi być zachowana kultura i poszanowanie naszego języka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kotwic napisał:

No to teraz czekać na nowość (dowolnej firmy) wędek serii: "F1 only" :DO.o

Oraz cała seria : dumble, pellety, kulki,

zanęty, siedziska, podbieraki ( co nie łaskoczą i się hybrydki mniej trzepią), podpórki, ( nawet f1 jej nie wyrwie ) itd. itp. A gadżeciaże łykną to wszystko , jak świeże bułeczki ! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jurek napisał:

Oraz cała seria : dumble, pellety, kulki,

zanęty, siedziska, podbieraki ( co nie łaskoczą i się hybrydki mniej trzepią), podpórki, ( nawet f1 jej nie wyrwie ) itd. itp. A gadżeciaże łykną to wszystko , jak świeże bułeczki ! :D 

Jurek, jesteś nieziemski. :beer1:
Musimy teraz pogadać z @Ostap by zrobił nam łódki, do której "przypatentujemy" tabliczkę: Nawet k.rwa F1 jej nie zatopi".
@suwi też ma odpowiedni fach, by najbardziej zasłużone F1, ubrać należycie w drodze do rodzinnego UK  ;):P

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kotwic napisał:

Jurek, jesteś nieziemski. :beer1:
Musimy teraz pogadać z @Ostap by zrobił nam łódki, do której "przypatentujemy" tabliczkę: Nawet k.rwa F1 jej nie zatopi".
@suwi też ma odpowiedni fach, by najbardziej zasłużone F1, ubrać należycie w drodze do rodzinnego UK  ;):P

 

Ach, zapomniałem jeszcze o kołowrotkach z systemem chłodzenia; 

w myśl sloganu " gdy hak w mordę ( f1) się zatopi, nawet ' dajła ' się roztopi ! "  (Biedny @Grendziu :P)

:grin-min:   

 

Edytowane przez Jurek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Drennan

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...