Skocz do zawartości

Drennan


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arek zeby było jasne i podkreślę to ponownie - Nie ślubowaniem wierności po grobowa deskę Drennanowi.

Wybieram sprzet taki który mi leży bez nacisku na znaczek firmy. ?

Rownie dobrze moze być to JAXON którego wspominam z sentymentem, a którego  sprzet mam do dziś,  a będzie już jakieś 18 lat

906AC97F-183A-4C87-A7E3-13FE76520E99.jpeg.ee562137c08b63cc5b989cdef1d8dc93.jpeg

 

Nie tylko ten kij mi się ostał-  było trochę tego

Zaluje bardzo matchowki ?

Edytowane przez MrProper
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MrProper napisał:

 

 

Cytat

Tak samo jak pasowała mi wędka i seria Jaxon Genesis 

W Acolyte mam namiastkę genesisa ?

Nareszcie,  ktoś tutaj " coś do rzeczy " ! :Angry-min:

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MrProper napisał:

JAXON którego wspominam z sentymentem

Mój staruszek do dziś ma feedera z serii Pro. W tedy to był górnopółkowy wypust. ostatnio nim pomachałem, świetny kij. Ja zawsze gustowałem w Mikado. Po prostu szata graficzna bardziej Mi leżała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ArekH napisał:

Mój staruszek do dziś ma feedera z serii Pro. W tedy to był górnopółkowy wypust. ostatnio nim pomachałem, świetny kij. Ja zawsze gustowałem w Mikado. Po prostu szata graficzna bardziej Mi leżała. 

I to jest to Arku, sporą część przywiązuję do "garniturku"  Pisząc że sprzęt mi leży, miałem na myśli właśnie i wygląd który wpada w oko, jak i dobrze danym sprzętem mi się łowi.

Nie koniecznie a wręcz na pewno nie  ma  leżeć w szklanej gablocie dla podniesienie własnego EGO ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

Od trzech lat uwielbiam waggler method na stawach do dwóch metrów głębokości i krótki dystans (do 15 metrów) czyli typowo po angielsku w Polsce.

Ucieszyły mnie nowości:

https://www.drennantackle.com/products/floats/wagglers/visi-wag-1/

https://www.drennantackle.com/products/floats/wagglers/visi-wag-2/

https://www.drennantackle.com/products/floats/wagglers/hi-viz-waggler-tips/

Nie wiem czy ktoś jeszcze tak łowi w tym kraju ( jednak grunt chyba króluje), ale w razie zainteresowania sklep Drapieżnik będzie miał w ofercie za kilka dni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@waggler to forum zdominowali feederowcy głòwnie. Na spławik łowi trochę mniej osób u nas, ale łowią, choć nie ukrywam, że jakieś tam myśli w głowie mi chodzą, aby ponownie coś się pobawić. Ostatnio niestety wydałem dwa ostatnie baty ojcu i została mi jedna matchòwka. Kto wie, może w 2019 jak znajdę czas to się pobawię:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Drennan

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...