Skocz do zawartości

Drennan


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grych napisał:

@Jurek  nie ważna odległość, ważne wyniki :P  pewnie o to chodzi :P:P:P

Ryśku, wybacz, ale chciałbym mimo wszystko poznać odpowiedz kolegi @waggler-a w tym względzie :P

Bo coś mi to trąca kwalifikacją do innego wątku o pewnych mądrościach z zagranicy.

:D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jurek napisał:

Ryśku, wybacz, ale chciałbym mimo wszystko poznać odpowiedz kolegi @waggler-a w tym względzie :P

Bo coś mi to trąca kwalifikacją do innego wątku o pewnych mądrościach z zagranicy.

:D 

 

Tak panie Jerzy chodzi tylko i wyłącznie o wyniki. Idę na ilość :D - wielkość ryby nie ma znaczenia  :champagne-2010:. Żadnych kwalifikacji proszę.

Wątek Drennan to proszę, tak lubię łowić. Napisy dodane przez "ulubionego" tutaj Lucjana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waggler napisał:

Tak panie Jerzy chodzi tylko i wyłącznie o wyniki. Idę na ilość :D - wielkość ryby nie ma znaczenia  :champagne-2010:. Żadnych kwalifikacji proszę.

Wątek Drennan to proszę, tak lubię łowić. Napisy dodane przez "ulubionego" tutaj Lucjana.

 

Ja naprawdę proszę bez tego " pana ".

Absolutnie nie chciałem Cię urazić.

Nawet już zdążyłem Cię polubić za wyrażanie bezkompromisowości w sposób kulturalny oraz za to, że nie pękasz i odważnie wkładasz kij w mrowisko. :D

Niemniej muszę Ci powiedzieć, że ja z kolei mam na rozkładzie bardzo wielu spławikowców, jeśli brać pod uwagę wynik jako sumę wagi i sztuk. :grin-min:

Ale, muszę przyznać, że pod wpływem filmów min. i Lucjana, bardzo mnie ta metoda interesuje. 

Wydaje mi się ona ciekawym rozwiązaniem przy  moim zdrowiu. Choć ma trochę ograniczeń,  to z ciekawością poznam więcej szczegółów jej dotyczących od, jak piszesz, praktyka.

Tylko,  proszę, nie pusz się tak :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jurek napisał:

Ucieram nosa gruntowym, bo łowię duużo więcej

Wcale się nie dziwię że łowisz więcej. Wędkowanie spławikowe jest szybkościowo nie do przebicia dla feedera. Przy takiej samej częstotliwości brań, jako feederowiec nie mam szans ilościowo Ciebie pobić. A co do Lucjana, niech tu wpada kiedy chce i pisze co chce. Nikt Go nie zbanuje. Ale nie dziw się piszącym tutaj. Nie pozwolił nikomu się bronić, większość spraw rozegrała się za kurtyną. Ja nic do niego nie mam. Jego klocki, jego warunki. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, ArekH napisał:

Dobry strzał @Grendziu Ale co by nie pisać, spławik jest szybszy. Nie wymaga nabijania koszyka itp. 

To zależy na jakie ryby się nastawiasz. Jak łowisz glajdy uklejki i min płotki to się zgadzam, mnie nie interesują akurat takie ryby. Zawsze nastawiam się na to aby złowić jak największe z danego gatunku, dlatego przeszedłem na feeder, co nie oznacza, że na spławik też dużych ryb nie połowisz, kiedyś tylko łowiłem na spławik i to z lepszymi wynikami jak dziś :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Drennan

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...