Skocz do zawartości

Lekki fotel federowy


MjMaciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Projekcik nowego małego fotelika feederowego ukończyłem.
Swój pomysł oparłem na fotelu D.A.M,  jest mały lekki , dobrze wykonany a co ważne ,ma nogi rozsuwane.
Troszkę osprzętu miałem resztę dokupiłem.
Wykorzystałem adaptery Mivardi, są solidne, tanie i bardzo uniwersalne!
Z całości jestem bardzo zadowolony. Pomysł z długą belką do nogi, na której jest feederarm, minimalnie zniwelował drgania przenoszone z fotela, ale moim zdaniem drgania w tego typu rozwiązaniach zawsze będą.
 

20181123_190421.jpg

20181123_191401.jpg

20181123_191420.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, jak dla mnie to re-we-lka ! :D

Zdolnyś, jucha ! :grin-min:

 

Rzeczywiście, te elementy są stosunkowo tanie.

A sam fotel D  to co za model ? Ile kasy dałeś ? ( jeśli można )  

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny fotel i fajne rozwiązania. Szukam lekkiego fotela na "szybkie wypady" kiedy nie chce mi się szarpać z moim CUZO i różnica ok. 2kg to już jest coś.  ;)  Trzeba będzie się zastanowić :D  Wcześniej znalazłem aluminiowe CUZO SUPRA, waży tyle samo co ten DAM, a różnica w cenie dość znacząca

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Po wielu próbach chyba znalazłem swoje minimum sprzętu, wagi, choć mam jeszcze inny pomysł oraz maksimum komfortu i funkcjonalnosci. Wystarczy dorzucić tacę i tyle.
814a939013678bca25073c7c93a03b08.jpg6abe6806f27d3f6b8d40470229810fe3.jpg67611b521a2d9ab5e7ca0d5ffcf98d98.jpgfd28f3ee24a90910c2ab403000cae7d8.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

Od mnie właśnie wyjechał Sruru:(

Troche tęsknię, ale po co miał się kurzyć. Szukam fotela, zanim przeję kasę na spinning... 

IMG_20200610_163857.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...