Skocz do zawartości

Zanęty z Polski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Admina a testował Pan , może "zanęty" od MCKarp mają Rewelacyjne ceny na alledrogo za 3kg - 6,50 do wyboru 17 smaków  fakt przesyłka 20 złotych , ale  więcej pak się opłaca:

 

17 SMAKÓW DO WYBORU:

 

1) Turbo Płoć 3kg

2) Turbo Płoć czarna 3kg

3) Turbo Płoć czerwona 3kg

4) Turbo Płoć czekolada 3kg

5) Turbo Leszcz 3kg

6) Turbo Leszcz Kolendra 3kg

7) Turbo Leszcz Brasem 3kg

8) Turbo Uniwersalna 3kg

9) Turbo Feeder 3kg

10) Turbo Rzeka 3kg

11) Turbo Lin – Karaś 3kg

12) Turbo Karp – Wanilia 3kg

13) Turbo Karp – Truskawka 3kg

14) Turbo Karp – Halibut 3kg

15) Turbo Karp – Miód 3kg

16) Turbo Wody płynące 3kg

17) Turbo Wody stojące 3kg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hej. Po Pierwsze Darek lub Grendziu - na forum nie ma Pan:beer:

Wiesz co, ten wpis na blogu jest o dipach i koncentratach, bo na tym się jakby głównie skupiłem podczas łowienia. Czasami używałem płoć czerwoną - ale szczerze jako uzupełnienie do zanęt, brania były, ale nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć jak same spisują się w wodzie lub po uzupełnieniu w smaki tej firmy.

Na blogu opisałem niezależne wędkarskie swoje doświadczenia. Nie chcę na siłę wymyślać, bo tak naprawdę to nie wiem... Cena w/w produktów jest na pewno konkurencyjna, co wchodzi w skład dokładnie także nie wiem. Ja przygotowuję dość specyficznie swoją bazę do nęcenia i wiem, że taką wisienką na torcie to są właśnie te dipy i koncentraty - bynajmniej jak dla mnie - pamiętaj, że każda woda jest inna i wiele czynników ma wpływ na brania. Ja osobiście testowałem te "dopalacze" na kilku niezależnych wodach i zawsze się sprawdzało. Najbardziej ochotka właśnie. Na blogu nie wymieniłem, ale fajnym zapachem wg. mnie jest także konopia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2016o09:21, Dominik napisał:

No widzisz, a nam Nobilla próbek nie chce wysłać, tylko odsyła do jakiś sklepów w Tarnobrzegu :D Taka polityka :D 

Panie Dominiku. Bardzo chcielibyśmy odpowiadać na Państwa zapotrzebowania i prośby o wysyłkę próbek, ale proszę nas zrozumieć, że jesteśmy producentem i mamy swoją sieć dystrybucji z którymi wiążą nas umowy handlowe. Wszyscy klienci z różnych rejonów są przekierowywani do odpowiednich dystrybutorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Inni producenci mogą/chcą wysyłać próbki do testów (pozdrawiam serdecznie firmę Expert :D ), a Wy nie możecie. Taka polityka :) 

Poza tym na pewno sieci dystrybucyjne będą miały Wam za złe, jak będziecie dobrze promować produkt? Jak ja bym był Waszym dystrybutorem, to za to, co robicie tu, na forum bym Wam nie podziękował :)

P.S. Żeby było jasne, to nie zależy mi na Waszym produkcie, bo ja pelletu po prostu nie używam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako Producent Pelletu Wędkarskiego  pozwoliliśmy sobie stworzyć "Ankietę dla Wędkarzy", która z Waszą pomocą stanie się dla nas cenną bazą informacyjną, na temat pelletów, które są najbardziej przez Was pożądane. Wybraliśmy osiem smaków pelletu (halibut, kryl, łosoś, tutti-frutti, truskawka, wanilia, kukurydza i banan) w pięciu rozmiarach (2,5 mm, 4 mm, 8 mm, 12 mm oraz 16 mm). Proszę się nie zrażać na starcie, gdyż całe badanie ogranicza się jedynie do zaznaczenia jednego pola lub wielu pól z Waszymi ulubionymi pelletami i kliknięciu "Głosuj". Po tym ujrzycie szczegółowe wyniki ankiety i dowiecie się ile głosów padło na poszczególne rodzaje pelletu wędkarskiego. Z góry dziękujemy za każdy głos! B|

Oto link do ankiety (kliknij w tytuł po prawej, żeby zobaczyć odnośnik): Ankieta dla Wędkarzy

ankieta-pellet-wedkarski.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem producent pelletu Nobilla zadzaje dziwne pytania :

cyt."a temat pelletów, które są najbardziej przez Was pożądane"

Przecież to nie my je spożywamy, one nie maja działać na nas tylko na ryby - błędna polityka marketingowo - sprzedażowa. Co mają wspólnego odpowiedzi z państwa ankiety do rzeczywistych badań pobierania pokarmu przez ryby....Nie znam waszych produktów, trudno mi się wyrazić o skuteczności, ale myślę, z mojego doświadczenia, że badać należy takie produkty w laboratoriach. Jakie mają one przełożenie na zachowanie się ryb, czy w ogóle żyją po takich pelletach.  A nie czy nazwa i średnica wybrana w sondzie na podstawie której będzie prowadzona produkcja - dla mnie jakiś szok ..... lub niezrozumienie....

Zaproponuje lepsze rozwiązanie co przyniesie rozwikłanie tego pytania. Jako producent zaproponujcie partię pelletu gratis dla forumowiczów, żeby potestowali na różnych wodach, różnych częściach kraju. To będzie adekwatna wiedza powiedzmy po kilku miesiącach... Z tym, że zastrzegam a zarazem pytam czy mieliście testy laboratoryjne - czy rybki w ogóle pochłaniają pellet - są zdrowe po spożyciu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Maćku, prawdopodobnie z uwagi na podpisane umowy handlowe Nobilla Pellet nie może przeprowadzić takich testów :) Może natomiast spamować nasze forum jakimiś ankietami, które oceniłeś tak, jak oceniłeś :D

Wiesz, my jesteśmy nie znającymi się na handlu i prowadzeniu biznesu małymi robaczkami. Oni się znają, więc tak wygląda skuteczna i jedynie słuszna kampania marketingowa, o której Ty najwyraźniej wg nich nie masz zielonego pojęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odświeżając trochę temat nie wiem czy zaufałbym firmie Nobilla Produkują też chemię basenową , środki chemiczne , akcesoria pva -jak dla mnie to nie jest przekonujące.

A jeżeli chodzi o Polskie Firmy to używam osobiście Harisona zanęt i Marlin & Carpio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

W następnym roku chcę zrobić testy pomiędzy Feeder Bait a MCKARP. Pierwsza stosunkowa droga, ceną nie odbiegająca od angielskich zanęt, specjalizująca się głównie w pelletach, ale ponoć bardzo dobra.

Osobiście mi nieznana, a druga firma kojarzy mi się głównie z super dipami, oraz z zapachami, w przystępnej cenie. Ich pellet stosowałem głównie jako uzupełniacz zanęt do nęcenia.  Głównie sprawdzała mi się ochotka, morwa już mniej. Pamiętam w poprzednim sezonie to był granulat paszowy, później w tym roku, a  w zasadzie na jego początku wygląd został polepszony, ale spoistość i praca pozostawiała dużo do życzenia. Jesienią gdy dostaliśmy ją na testy i nagrody na zlot, znowu został wykonany ogromny krok milowy w stosunku co do jakości. Jednak tym razem pellet nie rozpuszcza się, a bardziej betonował. Myślę, że zaraz coś Panowie od MCKARP-ia wymyślą i będzie za każdym razem lepiej i lepiej. Cena czyni cuda w tym przypadku i jestem gotów bawić się na komercji w testy tą firmą, jeśli będę miał czas na takie wody. Osobiście ostatnio spodobał mi się zapach orzecha tygrysiego. Ich paleta smaków jest niesamowicie szeroka.

Jakościowo w pelletach, teraz to ta sama półka co Tandem Baits do metody.

Do testów mam zamiar dodać zanęty lokalne czyli Venire czy Adder Carp. Może coś jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...