Skocz do zawartości

Daiwa EXIST


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Darek , pliiiis. Przecież nawet nie wiesz jak na żywo nawijak wewnątrz wygląda. :P;)

A po co mi to jak kupię niezniszczalny kołowrotek? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Powodzenia staruszku! :champagne-2010:

Mimo wszystko za wysokie progi, ponad 3tyś za LT serce by bolało, a ja potrzebowałbym z 3 sztuki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wykopię jeszcze tego posta  :39icon:

Na Rybomanii wziąłem do ręki najnowszego Exista... i wybrałbym Stellę ;) gdybym miał teraz kupić. Bardziej mi pasuje, porównując pracę na sucho bez obciążenia. No chyba, że to był już zajeżdzony egzemplarz, którym kręciły 2 miliony ludzi przede mną.

Druga sprawa to Daiwa sama odstrasza sobie klientów.

Na targi wystawiła flagowy produkt z linką nawiniętą gorzej jak to robią kołowrotki z Lidla za 8 dych. 

:grin-min:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Polityka dajły na targach jest dość specyficzna, masz rację, odstrasza klientów. Jeśli są nowości to przeważnie te tańsze modele, w spinnie to jeszcze można jakieś cukierki odszukać, ale w feederze to jest dramat. Masę osób w tym ja chce pomacać flagowe kije na targach i nie może. 

Sami ludzie z dajły na targach, ok profesja, znają się na rzeczy idzie fajnie pogadać itd, ale czasami brakuje tej wisienki na torcie, czyli sprzętu, po który przyjechało się na targi aby dotknąć i poczuć. 

Po prezentacji na targach w Wawie w tamtym roku kupiłem dwie Silver Creek zamiast Exist właśnie i byłem z nich mega zadowolony. Tylko jeśli dajła jest taka super, to czemu w nich nie zamontowała koła ratunkowego z automatu wyskakujacego przy kontakcie z wodą?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Administrator
W dniu 9.11.2019 o 10:46, Ardiansson napisał(a):

Wykopię jeszcze tego posta  :39icon:

Na Rybomanii wziąłem do ręki najnowszego Exista... i wybrałbym Stellę ;) gdybym miał teraz kupić. Bardziej mi pasuje, porównując pracę na sucho bez obciążenia. No chyba, że to był już zajeżdzony egzemplarz, którym kręciły 2 miliony ludzi przede mną.

Druga sprawa to Daiwa sama odstrasza sobie klientów.

Na targi wystawiła flagowy produkt z linką nawiniętą gorzej jak to robią kołowrotki z Lidla za 8 dych. 

:grin-min:

 

A ja po tym filmie jestem bliżej jak dalej za modelem 2022
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Grendziu napisał(a):

A ja po tym filmie jestem bliżej jak dalej za modelem 2022

Gruby cytowanie moich wypowiedzi z przed 5 lat powinno być zabronione :grin-min:

Druga sprawa, że rzeczywiście tak było jak sobie przypominam te targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Ardiansson napisał(a):

Gruby cytowanie moich wypowiedzi z przed 5 lat powinno być zabronione :grin-min:

Druga sprawa, że rzeczywiście tak było jak sobie przypominam te targi.

4lata z groszem, nie ściemniaj że 5lat💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...