Skocz do zawartości

Gorzowskie klimaty


djbaloon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro plan na Odrę.

Małe "święto", bo @ArekH ma wolne, więc szykuję się na pierwsze spotkanie z Odrą w tym sezonie.

Jak nie zaśpię ;):D

Na dobrą sprawę zastanawiam się czy się w ogóle kłaść.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro plan na Odrę.
Małe "święto", bo [mention=30]ArekH[/mention] ma wolne, więc szykuję się na pierwsze spotkanie z Odrą w tym sezonie.
Jak nie zaśpię
Na dobrą sprawę zastanawiam się czy się w ogóle kłaść.
Radziu nad wodą się wyśpisz

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Hotpoint napisał:

Gdzie lecicie?

 W sumie to nie pytałem się, ale pewnie na Szumiłowo.

W te rejony mnie Arek zabierał, choć pewnie i tak odbiorę go i pojedziemy moją "furmanką". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - "I ty Brutusie" :beer1: tego mi życzysz?

Ja mam spać nad wodą, a Arek będzie ryby łowił B|

Pewnie i tak to  bez znaczenia. Tradycyjnie złoi mi skórę, więc będzie jakieś wytłumaczenie :D

Przydałaby się jakaś puszka szprotek w pomidorach, aby ręce "rybą śmierdziały". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z pracy, zamieszałem w garnkach. Jutro pierwszy w tym sezonie wypad nad rzekę. H....... że w sobotę, ale inaczej z gościem na "R" nie mogę się zgrać. Woda zniżkuje, to niezbyt dobrze. Zobaczymy co matka natura da. Wstanę przed 3cią, skończę pakowanie. Tak wiem. To kiepski okres na świt, ale właśnie ten wekend a i pogoda ma być względna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje skromne pudełko "methodysty". Teraz pracuję nad tym, jak tu zdetronizować Mistrza Ownic! Radosława S. Pewnie mi zejdzie kilka wypraw na to łowisko. 

IMG_20190529_190253.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powędkowaliśmy dziś z @Tench_fan na Ownicach. Swietnie się bawiliśmy. Brań sporo, ryby ładne, było co robić. Komercja urokliwa daje radość z połowu. Sporo ryb padło, ale i straty nie małe. Wędkowałem blisko pomostu i tam uciekały duże sztuki. Hamowanie na siłę źle się kończyło. Nie będę dublował zdjęć. Są w Wirtualnych. 

TimePhoto_20190622_111532.jpg

TimePhoto_20190622_111521.jpg

TimePhoto_20190622_152258.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...