Skocz do zawartości

Rybomania Poznań


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeśli zdążę to przygotuję konkurs na targi. Ale nie obiecuję. Bo trzeba zrobic plakat, a to jest mega trudne dla mnie.

Kto jest za, a kto przeciw?

Do wygrania weekend dla dwóch osób u nas na wodzie, czyli Voucher w kwocie 160zł:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek, to jak zwykle Ja. Daj spokój i tak nie znajdziesz czasu na ten plakat. Będzie się czym zająć na Rybomanii. Dodatkowy stres, Tobie nie potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, dobra. To ja się za wędrowanie wezmę. :D Sprawdzę gdzie najlepsze promocje. :champagne-2010: Po za tym? Wejściówka obcykana. Bilet na Banę wykupiony. Plecak spakowany. 6.09h.  Odjazd z Teatralnej. 8.40, Planowany Poznań Główny. Pierwsza nasza Rybomania bez @elvis-a. Oby przy następnych, gorzej nie było. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na targach są trzy hale wędkarskie, jesli nie więcej, jakaś 10krotność tego co było w Wawie. Najprawdopodobniej jest to największy aktualnie jarmark wędkarski w Europie. Nie da się wszytkiego sprawdzić co by się chciało. 

Wczoraj udało się przywitać z Trotką i ekipą Kamila, z Markiem z MCKARP gdzie stoi nasze Buggy, z Extru Fish  oraz zamienić dwa słowa ze Stachem znanym z filmów  Łucia:icon_arrow1:

Dziś dzień spotkań, rozmów, może próba pozyskania sponsorów na zawody, bez spinki oczywiście.  W sobotę i niedzielę koleżanka mam za zadanie rozdać 5tyś ulotek z zaproszeniem na zawody oraz nasze wody.

Myślę, że dzięki min. Buggy ponownie Fundacja dla Ryb będzie zauważona, tym razem przy nieco mniejszej mojej aktywności ze wzgeldu na kontuzję:champagne-2010:

Sezon wędkarski rozpoczyna się od targów w Poznaniu, mam nadzieję, że wszystko wypali.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Grendziu, miałem jeszcze podejść ale chłopaki zmienili plany...

W sumie też już miałem dość tego dzikiego tłumu... Następna Rybomania piątek albo wcale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem z wojaży. Było super spotkać się z przyjaciółmi. @Grendziu , @Marcel Dzięki za wszystko. @Kubik żal że Ciebie nie było, ale dziękuję za wejśćiówkę. Fajnie spędziliśmy czas u @Artur-a na stoisku.Z Marcinem, konkretnie pogadaliśmy z chłopakami z Flagmana, następnie z Bartkiem i Romkiem z Feeder Bait. W Sobotę dołączył @Tench_fan Widzieliśmy @djbaloon a dziś @Zola67.Moja ulubiona włoszczyzna (Tubertini) bardzo skromnie w tym roku. Bazę mieliśmy przy stoisku MCKARP. P. Marek to w dechę człowiek. Tak podsumowując, mam wrażenie że targi trochę gasną. Dziś było bardzo mało ludzi jak na niedzielę. Rozczarowała Mnie Daiwa. Nawet kołowrotka nie można wziąć do ręki. Były zakapslowane w uchwytach. Inaczej u Browninga. Normalnie, na lince, można sobie było pokręcić, pomacać. Fajne kije w dobrej kasie Browning wypuścił. Świetnie leżały mi w ręku, Seria Argon. To mieszaniec, ale bardzo lekki i sztywny. Podsumowując. Bawiłem się świetnie. Multum sprzętu i innego wędkarskiego towaru. Spotykamy ludzi z całej Polski i dobrze nam się gada. Nawet tylko po to warto tam wpaść.

IMG_20190201_154045.jpg

IMG_20190201_154034.jpg

IMG_20190202_180018.jpg

IMG_20190201_172930.jpg

IMG_20190201_184252.jpg

IMG_20190201_145049.jpg

IMG_20190201_165547.jpg

IMG_20190202_165334.jpg

IMG_20190202_154913.jpg

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...