Skocz do zawartości

Rybomania Poznań


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, ArekH napisał:

Multum sprzętu i innego wędkarskiego towaru. Spotykamy ludzi z całej Polski i dobrze nam się gada. Nawet tylko po to warto tam wpaść.

Ja uważam, że przede wszystkim po to warto.

Dla jednych to "jarmark wędkarski" i jest w tym część prawdy, dla innych wędkarskie święto.

Na moment, w jednym miejscu i czasie, spotyka się wielu pasjonatów, a także znajomych i przyjaciół, którzy dzielą wspólne zamiłowanie.

Warto przyjrzeć się nowościom, podotykać ,"pomacać" trochę sprzętu.

Wszystko po to by utwierdzić się w przekonaniu, czasem przyjemnie zaskoczyć, a bywa i rozczarować.

Najważniejsi są jednak ludzie i to dla nich tam przyjeżdżam.

Jak zawsze kogoś brakowało, ale bywa i tak.

Świetnie spędzony czas.

@Grendziu, @Marcel, @ArekH DZIĘKI! :champagne-2010:

Dziewczyny ciężko pracowały na stanowisku McKARP oraz kąciku fundacji.B| :

IMG_20190202_165144.thumb.jpg.b81ca38bf4eb8ccbe0ea79fd38df2eca.jpg

IMG_20190202_165307.thumb.jpg.0ff0d94916cee0fad3383bd72d331f8a.jpg

IMG_20190202_165206_1.thumb.jpg.5d302516fd7836fe6682cbf494185ffa.jpg

Sporo czasu spędziłem z Marcinem @djbaloon oraz kolegą Michałem ( ryba1987 z forum SiG) ,z którymi "poszperaliśmy" na stoiskach Matrixa i Daiwy.

Marcinowi w oko wpadła też sztyca Tubetini, nie mogliśmy odmówić sobie też wizyty na stoisku Flagmana.

Zaliczyłem też krótkie, acz bardzo przyjemne spotkanie z kolegą Robertem (s7 - również z SiG) od którego otrzymałem mały upominek. B|

 

Zrobiłem trochę drobnych zakupów, a przyjrzałem się grubszemu sprzętowi - zwłaszcza interesowały mnie pokrowce Browninga z serii Sphere.

Miałem okazję z bliska im się przyjrzeć. Cóż można powiedzieć - świetny produkt!

Skoro Browing -  to  @Artur, który nas tam miło przyjął. :champagne-2010::beer1:

Tak jak i Arkowi, mi również przypadły do gustu feedery serii Argon, z których to kijek o długości 3,9 m i cw. do 150 gr. znalazł się na mojej "liście życzeń".

Niezwykle sympatycznie było również u niezawodnej ekipy "Trotki", oraz stanowisku Feeder Bait.

Wieczór minął na zwiedzaniu poznańskiego rynku, małym relaksie przy kolacji i piwku.

Niedziela w związku z dość szybką godziną wyjazdu ( mojego i Arka) sprowadziła się do pożegnań, choć i także powitań.;)

Dotarł bowiem i Bartek @Zola67

Tytułem podsumowania: wspaniale było się spotkać i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce.

Myślę, że jeszcze przed zjazdem.:D Sezon ruszył na dobre.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja dziękuję bardzo wszytkim za przybycie i pomoc. Było w dechę.

W tym roku totalnie na luzaku, bez spotkań przez nogę, ale kilka nowych kontaktów jakoś udało się zrobić.

"CZAPA" czyli nasz Buggy wydaje mi się, że bardzo fajnie się prezntował na targach, jego ekspozycja przy wejściu przyciągała uwagę.

Bardzo dużą pracę wykonał nasz cichy bohater grafik Michał także zasponsorował ponadto flagi. Dziękuję.

Wielkie dzìęki za całokształ @Marcel bez niego pewnie za dużo sam bym nie zrobil nic, bo jak? Noga napi... że masakra.

@Kubik dzięki za konkrety, następnym razem będzie czas aby nadrobić... :champagne-2010:

Marek z MCKARP kilka lat się znamy i zawsze ten sam najwyższy poziom współpracy, dziękuję :champagne-2010:

@Artur w końcu, udało się zamienić zamiast 3 słów to tysiace, myślę że było warto. Na pewno coś z Browninga kupię, ale czy to będą kije... jakoś tęsknię  za.D... mimo że oferta szkockiej ponownie nie było... @Arturczekam na info, wiadomo z czym... i Browniga dołączam do listy firm którymi będę sie bawił:champagne-2010:

 

Extru Team jak zawsze pozytywnie zakręcony, jak i chłopaki z Troki. Gdzie jednak coś tam kupiłem :221_see_no_evil:

@Tench_fan @ArekH @Marceldzięki za weekend. 

Panowie z Gorzowa i pozostali, było w dechę, macie blisko, do zobaczenia nad wodą.

Natalia dziękuje za rozdanie ulotek.

Niestety przez kontuzję giery nie mam za dużo zdjęć i relacje ze stanowisk oraz na głównej będzie mi ciężko zrobić. A miałem w planach głównie skupic się na nowościach, nie wyszło. 

Tak czy inaczej targi na plus. Było też miło, że coraz więcej ludzi nas mimo wszytko zna:champagne-2010:

Tak jak poprzednicy wspominali, forum ok, ale relacje i przyjaźnie na żywo nie da na nic się  zamienić :champagne-2010:

received_806467173039885.jpeg

received_2190628154330141.jpeg

received_296018424601780.jpeg

received_341478946696009.jpeg

20190202_203820.jpg

received_560705164403117.jpeg

received_830550333964791.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

@Sołtys stan Specjalnie pomknąłem do Comic, by okukać Twoją Potenza. Faktycznie, to potenza. @Grendziu się załamał jak zobaczył. :icon_arrow1:

IMG_20190201_145048.jpg

Ja mam 5 metrowa,która nie wygląda tak masywnie, tylko jak  zwykła bolonka do łowienia drobnicy. A to chyba 6-tka albo 7-mka ?? :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MrProper napisał:

@ArekH a skąd tyś pana Stacha tam wyrwał ? tzn stoisko przedstawiciel czy co.

Mariusz, był z Luciem na jego stoisku. Wpadł przywitać się z Markiem, właścicielem MCKarp. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

Mariusz, był z Luciem na jego stoisku. Wpadł przywitać się z Markiem, właścicielem MCKarp. 

Tak tez myślałem ze u Lucia na stoisku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...