Skocz do zawartości

Rybomania Poznań


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

A to oznacza, że na Nienawiszcz trzeba dojechać około 60 km, w dodatku w kierunku "zadupia";), samochód więc potrzebny, by na ryby pojechać

Piotrze. Bardzo ładnie uśmiechnę się do Mojej ziomalki Agi (pozdrowionka) i auto wam użyczy. Haczyk jest taki. Ty, nie pijesz i tym samochodem jedziesz na te wasze wędkarsko-lodowe excesy. Reszta ekipy z @Grendziu na czele, robi to, po co na targi się stawiła czyli? Zwiedza, pije i cieszy się własnym towarzystwem. Wędkowanie (opcjonalnie) zostawiamy sobie na zlot! :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Piotrze. Bardzo ładnie uśmiechnę się do Mojej ziomalki Agi (pozdrowionka) i auto wam użyczy. Haczyk jest taki. Ty, nie pijesz i tym samochodem jedziesz na te wasze wędkarsko-lodowe excesy. Reszta ekipy z @Grendziu na czele, robi to, po co na targi się stawiła czyli? Zwiedza, pije i cieszy się własnym towarzystwem. Wędkowanie (opcjonalnie) zostawiamy sobie na zlot! :P

No i tej wersji się trzymajmy, z tym,  że @Agajest na targach:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że obaj cwaniaczki zez Breslała się stawiają! @Splot i @stas1 Fajnie by było @MarioG spotkać, oraz niepoprawnego spławikowca @jakub_wr @MacAir stawia się z urzędu rozumiem? @Mała I @Ruda Dają buziaka obowiązkowo i bezdyskusyjnie, ciągnąc za sobą Monikę i Alę. @Tench_fan już jest stracony, musi być. Może ściągnie resztę brygady z Gorzowa!  @Kotwic Hmmm. Jak Go postraszyłem prowadzeniem auta, pewnie nie pozwolą mu wpaść obowiązki IRŚ. @Dominik Co by nie pisać, chętnie Cię zobaczę! Targi, to dla naszej społeczności luz i święto. Niepisany początek sezonu. Kto nas nie zna, nie zrozumie! My, możemy tam łazić bez końca. Wielu wystawców to znajomi i jest temat do pogaduszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu znów się wykręca, no choć obiecaj nam, że na zjeździe musowo będziesz! B|

Co do reszty ekipy z Gorzowa to słyszałem, że Bartek i Marcin wybierają się na sobotę.

Ale niech @Zola67 i @djbaloon sami się wytłumaczą ;):D

Ja plan mam na sobotę i niedzielę - praktyka pokaże co z tego wyjdzie.

Bez pewnej listy chętnych trudno rezerwować jakiś nocleg. Czasu jeszcze trochę zostało, ale koło 15.01 trzeba już coś wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, stas1 napisał:

Na dzień dzisiejszy ,niestety nie wybieram się

Nie wiem co Ciebie powstrzymuje, ale ufam, że naprawdę masz powód. Więcej naciskał nie będę. Wpadniesz, jak będziesz mógł. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ArekH napisał:

Rozumiem, że obaj cwaniaczki zez Breslała się stawiają! @Splot i @stas1 Fajnie by było @MarioG spotkać, oraz niepoprawnego spławikowca @jakub_wr @MacAir stawia się z urzędu rozumiem? @Mała I @Ruda Dają buziaka obowiązkowo i bezdyskusyjnie, ciągnąc za sobą Monikę i Alę. @Tench_fan już jest stracony, musi być. Może ściągnie resztę brygady z Gorzowa!  @Kotwic Hmmm. Jak Go postraszyłem prowadzeniem auta, pewnie nie pozwolą mu wpaść obowiązki IRŚ. @Dominik Co by nie pisać, chętnie Cię zobaczę! Targi, to dla naszej społeczności luz i święto. Niepisany początek sezonu. Kto nas nie zna, nie zrozumie! My, możemy tam łazić bez końca. Wielu wystawców to znajomi i jest temat do pogaduszek. 

@ArekH, nie podpiszę w tym roku "listy obecności" na tym wydarzeniu, aczkolwiek przybyłym życzę miłego spotkania i przedniej zabawy. 

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Zola67 napisał:

Ja celuje w sobotę ale bez noclegu.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nocleg będzie za około 35zl wszyscy razem:D

Obecność obowiązkowa dwie noce!!!

@ArekH czy na tej Twoje ziemi tylko Ty jesteś nie do zdarcia:beer-chugger:, a reszta albo grymasi, albo się boi, albo nie biereee:champagne-2010::P

Uwierz mi, że gdyby @Dominikjednak dojechał jakoś, to byście od stołu nie odchodzili:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...