Skocz do zawartości

Rybomania Poznań


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ArekH napisał:

Myślę że od soboty wpadnie @Tench_fan ale to już Sam musi określić czy w ogóle planuje. Może Dr. Zgon, by się pokusił? Fajnie było by obkukać jego mordeczkę. @cygan786 z @Grzes77 mogli by w końcu wpaść i oblukać jak Europa na żywca wygląda. ;) O @suwi i @Semi to chyba nie ma co myśleć:$ Mam tylko nadzieję że Breslałowcy wpadną. 

 

Nie wymieniłem @Kubik, @Marcel @Bartosh i całej reszty, ale Oni chyba rozumieją że niebytność jest niedopuszczalna! 

Dobrze myślisz. W piątek nie da rady.

Sobota i niedziela. Wzorem lat poprzednich. Jeden nocleg musi być, bo wieczorne wyjścia z Wami to fajna rzecz.;):beer1:

Zdarzają się nieprzewidywane okoliczności, takie jest założenie.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę :) Już transport sobie ugadałem, z braciakiem będziemy :)
Szkoda że tak późno wystawców pokazują ale mam nadzieje że shimano i daiwa będą (tzn seria n'zon i aero) :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote post=83070" timestamp="1576075747" name=" Szkoda że tak późno wystawców pokazują ale mam nadzieje że shimano i daiwa będą (tzn seria n'zon i aero)
Shimano bezpośrednio się nie wystawia.
Daiwa powinna być, bo gdzie jak nie w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Shimano zawsze ma osobny punkt w Poznaniu. Co do Daiwy, mam nadzieję, że choć N'Zon będzie, bardzo rzadko mieli wysoko budżetowe feedery na targach, a jeśli tak to z min. Rocznym opóźnieniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, ArekH napisał:

Liczę też, że wpadnie ten, co niemal rowerem może dojechać. Odra nam nie wychodzi, to może choć browar na poznańskiej galeryjce? O tobie mowa @Linek727 nie udawaj, niekumatego! :icon_arrow1:

Nie udaję. Ja naprawdę jestem nieogar życiowy. Jedyne, co potrafię, to odebrać wypłatę i ją wydać :D

8 marca to u nas rezerwowy dzień I tury MO w feederze. A ponieważ pierwszy termin to 23 lutego, to różnie może być. Pogoda, woda, ziemia, hemoglobina, dwutlenek węgla - takie tam trudne sprawy.

Na Rybomanię zawsze jeździmy ekipą, ale już nie co roku, bo wiecie - trzustka, wątroba, śledziona... Takie ogólne tendencje, a pasażerowie krotochwilni nad wyraz.

Chociaż w tym (jeszcze) roku pierwszego Bronisława pozdrowiłem w drodze powrotnej. Ale chciałem obejrzeć kilka rzeczy i zrobić to na trzeźwo. Wbrew pozorom było równie miło :D

Jeżeli będę w przyszłym roku, to zamelduję. Muszę zrobić Browary Hills z takim jednym nożownikiem spod Krużewnik ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...