Skocz do zawartości

Zawodnicy wędkarscy kontra amatorzy - debata


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Dominik napisał:

Ja już musisz :)

Tylko, żebyś potem nie płakał, że ktoś znów pisze, że bzdury piszesz :) 

Bzdur nie napisałem, może tylko niechcący myląc nazwisko Pana N.

Takie jest moje zdanie obecnie.  Może je kiedyś skoryguję na bazie doświadczeń i obserwacji. :pecheur0:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, MrProper napisał:

Tylko nie pisz że ryba lepiej smakuje w cebuli bo dopiero będzie jatka :D:221_see_no_evil:

Na masełku z koperkiem a przy wędzeniu z pietruszką w brzuszku na ciepło - mmm pychota:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jurek napisał:

Nie wiem dlaczego skupianie się na szczegółach dziedziny, której się zaledwie dotyka ma aż tak dzielić. Cy warto za to umierać ?:Angry-min:

Jurek wmawiasz sobie, że kogoś to podzieliło. Umierać? Wiem, że to napisane w cudzysłowie, ale zamiast pisać o tym jak się kłócimy, to napisz coś o żyłkach, czy martwej/żywej przynęcie, bo o tym jest ten wątek.

Przypomina mi to dawną dyskusję z Tobą. Ja Ci pisałem o technikach i możliwościach łowienia, a Ty mi, że Cię hejtuję i obrażam. A potem wielkie oburzenie, że wytykam Ci braki w wiedzy. No błagam. 

Trzymałem się tego, by nie dyskutować z Tobą, bo to bez sensu, bo co bym nie napisał, to Ty i tak sprowadzisz do tego, że atakuję biednego seniora. Zrobiłem wyjątek i żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Na masełku z koperkiem a przy wędzeniu z pietruszką w brzuszku na ciepło - mmm pychota:39icon:

Pietruszka ma za cienkie łodyżki, wolę lubczyk :D:P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dominik napisał:

Jurek wmawiasz sobie, że kogoś to podzieliło. Umierać? Wiem, że to napisane w cudzysłowie, ale zamiast pisać o tym jak się kłócimy, to napisz coś o żyłkach, czy martwej/żywej przynęcie, bo o tym jest ten wątek.

Przypomina mi to dawną dyskusję z Tobą. Ja Ci pisałem o technikach i możliwościach łowienia, a Ty mi, że Cię hejtuję i obrażam. A potem wielkie oburzenie, że wytykam Ci braki w wiedzy. No błagam. 

Trzymałem się tego, by nie dyskutować z Tobą, bo to bez sensu, bo co bym nie napisał, to Ty i tak sprowadzisz do tego, że atakuję biednego seniora. Zrobiłem wyjątek i żałuję.

Nie żałuj, nie mam do Ciebie żadnych pretensji, nic osobistego. Piszę tylko szczerze o swoich odczuciach. Nie chciałem Cię urazić ani zrazić.

Inaczej podchodzimy do tej debaty. Ot, tyle. Co nie oznacza, że ja nie szanuję Twoich poglądów.

A co do podziałów, to przecież każdy widzi i czyta. Co tu ma biedny senior do rzeczy ? w dodatku taki, który Cię lubi i szanuje ? :o:o

@Dominik

Nie stosuję cieńszych żyłek, niż 016, jeśli chodzi o grunt. Ani malutkich haczyków. Więc po co Ci mam o tym pisać ?

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, MrProper napisał:

Pietruszka ma za cienkie łodyżki, wolę lubczyk :D:P 

Wedzić będę na komunię pstrągi.  Musze sprawdzić zapach lubczyka, bo nie pamiętam jak pachnie, a nazwę kojarzę:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Wedzić będę na komunię pstrągi.  Musze sprawdzić zapach lubczyka, bo nie pamiętam jak pachnie, a nazwę kojarzę:champagne-2010:

Magi nic innego jak Magi 

Magi to wyciąg z lubczyku ta dawna, nie mylić z dzisiejszą magi która się ma nijak to natury - sama chemia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...