Skocz do zawartości

Zawodnicy wędkarscy kontra amatorzy - debata


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Echh, Panowie. Wmówiliście sobie moją osobę, jako "mocny w necie, pizda w świecie".

Jureczek, to nawet już założył, że na żywo to on by chętnie pogadał, bo ja, to pewnie taki malutki, skromniutki jestem, no leszcz normalnie :) Otóż Jureczku i Wy internetowi Panowie jest zupełnie odwrotnie (co Grendziu, Daniel, Suwi, czy Kotwic mogą potwierdzić) i zapewniam Was, że gdybyście mnie nie znali, to zapewne balibyście się do mnie choćby podejść za samą posturę :)

Ale, spoko, dowartościowujcie się, jacy to kozacy jesteście. Na zdrowie.

Mam ja propozycję. Jest taka opcja, jak ignoruj użytkownika. Proszę, byście zastosowali ją w stosunku do mojej osoby. Ja to zrobię również i będzie spokój. Wy sobie popiszecie we własnym gronie, a ja we własnym.

17 minut temu, suwi napisał:

Nie potrzebnie zadałem pytanie rozpętałem burze a odpowiedzi nadal nie mam ?

Ja ci Łukaszu swoją wiedzę przedstawiłem nt. amortyzatora do bata. Jeśli będzie okazja, (po realnych rozmowach z Kotwicem wiem, że jest plan, by połowić razem) to z chęcią Ci ten mój zestaw pokażę i sam ocenisz. Sam sobie wyrobisz opinię na żywo, bez konieczności czytania jakiś zagranicznych speców od wszystkiego. Zresztą Kotwic ws. bata też ma i wiedzę i praktykę, to sobie porównasz. Do zobaczenia nad wodą więc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik napisał:

Echh, Panowie. Wmówiliście sobie moją osobę, jako "mocny w necie, pizda w świecie".

Jureczek, to nawet już założył, że na żywo to on by chętnie pogadał, bo ja, to pewnie taki malutki, skromniutki jestem, no leszcz normalnie :) 

Nie chcę, ale muszę ! >:(

 

Gdzie ja niby napisałem, że na żywo to jesteś leszczyk? 

Nie chciało mi się po prostu wierzyć, że jesteś naprawdę taki agresywny, wręcz cyniczny. Bo ja nie doszukuję się w ludziach samych złych pobudek i zależy mi na tym aby mieć dobre relacje. Straszyć to sobie możesz, wiesz ?

Wg Ciebie to ludzie dzielą się albo na chojraków, albo na chorych biedaków?

Niech do Ciebie to dotrze w końcu, że właśnie to co tu wyczyniasz jest chore ! 

Też Cię kocham ! 

 

Edytowane przez Jurek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przez sile argumentów, to przez sile razy gwałt i tak będzie na „moim” Czytaj zastraszanie ????

 

Tak czytam niektóre wypowiedzi i cieszę się ze mogłem korzystać z życia w młodości, kończąc tylko podstawówkę. Ze nie straciłem czasu i życie nie umknęło mi między palcami siedząc w ławach szkolnych, czy to na uczelniach

Po wypowiedziach tych widzę ze w życiu dokonałem prawidłowego wyboru ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma sensu się tłumaczyć @Jurek. Dominik nas już poszufladkował. Ty, zostałeś kulturoznawcą, Mariuszowi ukradli wędki, aJa, pijakiem i to na otwartym kanale, pomimo że niemal od miesiąca nie piję bo mi nie wolno i cierpię z tego powodu:D Ale co tam. Internet przyjmie wszystko. :champagne-2010:Strzała. 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MrProper napisał:

Jak nie przez sile argumentów, to przez sile razy gwałt i tak będzie na „moim” Czytaj zastraszanie ????

 

Tak czytam niektóre wypowiedzi i cieszę się ze mogłem korzystać z życia w młodości, kończąc tylko podstawówkę. Ze nie straciłem czasu i życie nie umknęło mi między palcami siedząc w ławach szkolnych, czy to na uczelniach

Po wypowiedziach tych widzę ze w życiu dokonałem prawidłowego wyboru ?

 

Mariusz, masz rację, że kłania tu się dzieciństwo i potężny kompleks niższości z tego okresu, który w dorosłym życiu odzwierciedla się niesłychanym ciągiem do zachowań agresywnych, bądz ucieczką w uzależnienie. Jest to podstawowy problem psychologiczny wielu osób. Również i ja to zaliczyłem.

Zwalczenie tego jest niezwykle trudne.

Trochę jestem zły na siebie, bo chyba za bardzo pojechałem po bandzie. Dominikowi raczej należałoby współczuć, niż  jeszcze bardziej wpędzać Go w kompleksy. Ale...mleko się wylało. Nie wytrzymałem, każdy ma też swoją wytrzymałość. Myślę, że na spokojnie przyzna mi racje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, odpuszczamy by nie było, że siła złego, na jednego. Każdy wyraził swoje zdanie. Wiemy co myślimy o sobie na wzajem. Atmosferę uważam za oczyszczoną. :icon_arrow1:

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...