Skocz do zawartości

Zawodnicy wędkarscy kontra amatorzy - debata


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurła ,zawsze jak jestem nieobecny to na tym forum dzieją się najciekawsze rzeczy...Tym bardziej to dla mnie bolesne ,że ja loguje się na takie fora i grupy dyskusyjne tylko po to,żeby prowokować,kłócić się i wku>>>ać  bogu ducha winnych użytkowników :D:D:P 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sołtys stan napisał:

Kurła ,zawsze jak jestem nieobecny to na tym forum dzieją się najciekawsze rzeczy...Tym bardziej to dla mnie bolesne ,że ja loguje się na takie fora i grupy dyskusyjne tylko po to,żeby prowokować,kłócić się i wku>>>ać  bogu ducha winnych użytkowników :D:D:P 

No właśnie, już wiem czyjego głosu mi tu brakowało !!:D Sołtysa brakło, to i wiocha szaleje ! :grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ArekH napisał:

Stachu? Jesteś Złem. ;)

Jestem Złem i to wcielonym. I co z tego ?? przynajmniej nie udaję świętoszka. Z takim charakterem marnuję swój olbrzymi potencjał na takich forach.Powinienem być jakimś posłem i realizować sie na Wiejskiej. Byłbym skazany na sukces. :D:D:P

Edytowane przez Sołtys stan
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

Jestem Złem i to wcielonym. I co z tego ?? przynajmniej nie udaję świętoszka. Z takim charakterem marnuję swój olbrzymi potencjał na takich forach.Powinienem być jakimś posłem i realizować sie na Wiejskiej. Byłbym skazany na sukces. :D:D:P

Ale My doceniamy że jest Nam dane obcować z Tobą. Serio, serio! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

:lapeche::lapeche::lapeche:

I co by tutaj teraz napisać... Dla mnie fajny wątek, świetna dyskusja, odświeżam, mam nadzieję, że będzie ok. 

Nadal uważam się za amatora aby nie było ?????????

IMG_20190913_114011.jpg

IMG_20190913_124055.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
18 minut temu, Grendziu napisał:

Pamiętacie nasze kłótnie. Wędkarstwo nie jest sportem..

Bo nie jest. To łowiectwo, sposób na pozyskanie żarcia, który wraz ze wzrostem cywilizacji stał się hobby. Zabawą dla małych i dużych ludzi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...