Skocz do zawartości

Zawodnicy wędkarscy kontra amatorzy - debata


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ArekH napisał:

Stroft, jest sztywny i to bardzo, przegrubiony o półtora wartości.

Ma to swoje plusy. Jak nawijałem na szpulki Fiume, to tak się zaczęła skręcać, że poplątałem i pozrywałem. Stroft wszedł na spokojnie. Wniosek taki, że Fiume jest dla tych, co potrafią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Jurek napisał:

Ale wtedy nie ma czasu na konemplację natury. I tylko tyle :D

Nie ma również czasu na pisanie relacji live na forum, na grilla, na grę na gitarze i na wiele innych rzeczy. Ale to chyba truizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dominik napisał:

Nie ma również czasu na pisanie relacji live na forum, na grilla, na grę na gitarze i na wiele innych rzeczy. Ale to chyba truizm.

Jasne ! :D K sożaleniu, kak gawariat druzja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, stas1 napisał:

Takich glajd na zawodach ci życzę 0.08 hak 18 jedna pinka,więcej nic nie komentuję 3.5kg

71536700_prv_01_xCzVWdOE4X_h4plZEnILkH2t0AMWcTZQ.jpg

Jaka częstotliwość łowienia takiej glajdy podczas zawodów jest? I ile spadów jest przy takim cienkim zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stas1 napisał:

więcej nic nie komentuję

No dzięki Stasiu. Takimi skrótami chcesz na Nam tutaj pomagać?  Jesteś częścią tego forum. Większość z Nas, zawsze tobie kibicuje. A Ty co ostanio nam umiesz pomóc? Linki na fejsa? Teraz krótko stary druhu. Mi, są zbędne! łapiesz? Niema Fejsa. Fejs Mi zwisa. Na Forum chciałem mieć kolegę, Stacha K.  Znajduję drewniaka. powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

No dzięki Stasiu. Takimi skrótami chcesz na Nam tutaj pomagać?  Jesteś częścią tego forum. Większość z Nas, zawsze tobie kibicuje. A Ty co ostanio nam umiesz pomóc? Linki na fejsa? Teraz krótko stary druhu. Mi, są zbędne! łapiesz? Niema Fejsa. Fejs Mi zwisa. Na Forum chciałem mieć kolegę, Stacha K.  Znajduję drewniaka. powodzenia. 

Ale to zdjęcie jest komentarzem. Konkret. Jest ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...