Skocz do zawartości

Fotel karpiowy i jego przeróbki


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
6 minut temu, Elvis napisał:

Podoba mi się ta DAI(d)WA

FOX = FUKS, że się nie popsuło po zakupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i się wreszcie zmobilizowałem, a właściwie to kontuzja nogi mnie zmusiła do ukończenia elektro- wózka.
bbb5135a557f91f90531bcdd1369048d.jpg
Kółka były już od dawna zrobione tylko profil był za luźny i nie trzymał się w tych specjalnych mocowaniach w nogach.
Resztki blachy falistej i trochę zabawy pozwoliły na dokończenie projektu. afb5eafe04d4c749a9ee4e21270b903c.jpg
A tak to wygląda:
13201e56ab3dd517d97ba3adb5da7043.jpg
332abdea2486dc3680d56dd65f5ba303.jpg
Z grubsza tyle rzeczy zabieram na ryby (zawody).
7990113992f6312870d2aa44fea0810b.jpg
Wstepne pakowanie czyli, próba generalna 9b96e65903db9849012108b059f12132.jpg
Udało się d009642fde5e4319c6afebbcfdf0ac5c.jpg
51d412ca4f7cf9f1fc589091ac4d925f.jpg
Nie jest to typowy wózek czy taczka i trochę ciężko się ciągnie, ale w porównaniu do noszenia całego tego majdanu to nic. Muszę tylko właściwie rozkładać ciężkie rzeczy żeby nie szło wszystko na ręce, bo dyszla nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Daniel jesteś mistrzem wyobraźni, mnie niestety tego brakuję. Ogladam zdjęcia i jestem pod wrażeniem. Niby umiem liczyć cyferki, ale geometrię przestrzenną przespałem. 

 

Chodzi mi o pomoc przy zaplanowaniu ułożenia tak docelowo fotela, podestu, misek, podpórek i stanowiska z wędkami, zanętami i przynętami aby wszystko było po prawej stronie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest taka możliwość by wszystko było z jednej strony. Ja nadal mam problemy z odpowiednią konfiguracją akcesoriów. Cały czas rozbudowuje swoje stanowisko i końca nie widać. Dodatkowo sprawę utrudniają każdorazowo inne warunki na łowisku.
Dlatego coraz częściej myślę o koszu z podnóżkiem.
Dziękuję Darku za miłe słowa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel powiedz mi czy te kółka nie śmierdzą chińczykiem?
Miałem chyba takie same i oddałem bo musiałem trzymać je na balkonie tak waliły skośnookim producentem.

Już nie. Na początku trochę śmierdziały, ale mam je już od ponad roku. Międzyczasie trzymałem je w torbie z siatką na ryby , więc śmierdzą inaczej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...