Skocz do zawartości

Method feeder - dalekie rzuty


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czasami dziwię się dlaczego karpiarze wywożą zestawy daleko. Ale z drugiej strony gdy na brzegu jest spora konkurencja i dużo wędkujacych, to może warto na komercyjnych wodach zabawić w dalekie rzuty i podzielić trochę technikę? 

Link wrzucam, choc jeszcze nie widziałem...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Grendziu napisał:

Czasami dziwię się dlaczego karpiarze wywożą zestawy daleko. Ale z drugiej strony gdy na brzegu jest spora konkurencja i dużo wędkujacych, to może warto na komercyjnych wodach zabawić w dalekie rzuty i podzielić trochę technikę? 

Link wrzucam, choc jeszcze nie widziałem...

 

Można wywozić a można łowić blisko brzegu, wszystko zależy od zbiornika. Znam takie zbiorniki gdzie trzeba łowić by złowić DUŻE ryby na max 50 metrach a są i mniejsze gdzie łowi się na 40 metrach. Miejscówki przebywania ryb czytaj rozpracowanie zbiornika.

Mam też takie miejsce gdzie łowi się na 2 metrach od brzegu. Wszystko zależy.

 

Przy brzegach ryby lubią siedzieć bo zawsze wpadnie tam jakiś robaczek, jakaś ochotka na dnie.
 

Na komercjach ryby potrafią być wszędzie bo z nudów pływają wszędzie, druga sprawa nikt nie karmi ryb na komercjach na 100 metrze od brzegu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@NPC to wszytko zalezy od akwenu jaki mamy, jego powierzchni, charakterytyki dna oraz położenia. Woda, wodzie nierówna i na komercjach można łowić i necić nawet na 500metrze. Ale to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...