Skocz do zawartości

Podpórki do wędek na które akurat nie łowimy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No jak juz pójdzie fotel z Feeder Arm, to trza jakoś go unowocześnić.  Wiem, że zaczynam jakby od tyłu, ake nad takim lub innym rozwiązaniem wielokrotnie myślałem. Niby wystarczy wbić w ziemię podporkę i ok lub ją położyć, albo odłożyć w trzciny, ale problem pojawia się choćby na pomoście, gdzie mnie osobiście stukanie i chodzenie przeszkadza.

Jakie stosujecie rozwiązania do wędek na które nie łowicie w danym momencie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie używam więcej jak trzech wędek ale zawodnicy używają czegoś takiego:

statyw-rive-na-12-topow-32-01-35.jpg

Z tym, że te co pokazałeś Grendziu nie zajmują tyle miejsca na brzegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, NPC napisał:

Osobiście nie używam więcej jak trzech wędek ale zawodnicy używają czegoś takiego:

statyw-rive-na-12-topow-32-01-35.jpg

Z tym, że te co pokazałeś Grendziu nie zajmują tyle miejsca na brzegu :)

To znam:champagne-2010: do batów i topów fajne, pewnie do feederów też, jednak słusznie zauwazyłeś, że zajmuję dużo miejsca?

Natomiast przy rozwiązaniu Matrixa, obawiam się, że jak zacznę zabudowywać fotel to zabraknie miejsca:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, rozwiązanie Matrixa moim zdaniem "przekombinowane".

Czy naprawdę potrzebujesz ustawiać te nieużywane wędki w każdą stronę świata?  Pokręteł, a pokręteł.

Nie wystarczy ci tyle:

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/wkrecane-nasadki-podporki-na-wedki/25600-uchwyt-na-wedki-preston-offbox36-triple-rod-support.html

 

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Tench_fan napisał:

Darku, rozwiązanie Matrixa moim zdaniem "przekombinowane".

Czy naprawdę potrzebujesz ustawiać te nieużywane wędki w każdą stronę świata?  Pokręteł, a pokręteł.

Nie wystarczy ci tyle:

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/wkrecane-nasadki-podporki-na-wedki/25600-uchwyt-na-wedki-preston-offbox36-triple-rod-support.html

 

No już za późno, właśnie zrobiłem przelew:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to. Dajcie znać, jak Jaxon wypuści swój model w normalnej cenie  
Ja swoje kupiłem za około 80 zł w czarny piątek, co już daje rozsądną cenę. Myślałem zrobić samemu, ale się nie opłaca. Obawiam się, że jakson nie dałby rady podołać wysokiej jakości Prestona, co w tym przypadku ma znaczenie. Przerabiałem tanie feeder army i po kilku porażkach zrobiłem swój. Pękały mocowania lub system regulacji opaty na ząbkach.
Cenie sobie niektóre tanie wyroby J...
Tu bym jednak nie oszczędzał.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
31 minut temu, elvis napisał:

Obawiam się, że jakson nie dałby rady podołać wysokiej jakości Prestona, co w tym przypadku ma znaczenie. Przerabiałem tanie feeder army i po kilku porażkach zrobiłem swój. Pękały mocowania lub system regulacji opaty na ząbkach.
Cenie sobie niektóre tanie wyroby J...
Tu bym jednak nie oszczędzał.

Daniel jesli mogę, to pozwole się  z Toba nie zgodzić. Uważam, że dałby radę, tylko czy tym ruchem zagwarantuje sobie wysoką, rentowną sprzedaż?

Do czego zmierzam, byliśmy u Leszcza na stoisku. A tam zarąbiste spinny, specjalnie nie patrzyłem na cenę. Gdyby to było Shimano czy Daiwa pierwsza myśl, pewnie 500zł by nie stykło. Patrzymy na cenę 98zł...

No i ten model wyprodukowany u Chinoli, zakupiony pewnie za 40zł, na sklepy wchodzi np. Za 60zł a dla Nas po 98zł sprzeda się  w sezonie w tysiącach sztuk.

A czy na podpórki Matrixa czy Prestona jako Jaxon, o których tutaj piszemy będą miały taki popyt? Nie, bo to gadżet bardziej dla profesjonalistów niż amatorów i nie jest on konieczny w zakupie, a ilość sprzedaży  w exelu musi się zgadzać :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...