Skocz do zawartości

Rzeka Warta


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@ArekH i @Tench_fan jaka granatura koszyka minimalna, a jak mamaksymalna?

Wydaje mi się, że na wysokości Gorzowa rzeka jakby zwalnia za Santokiem po wpadku Noteci. Czyli u mnie jest jakby bardziej rwąca. Kto mnie nauczy lowić na rzekach.  HELP :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta jest bardzo szybka. Oczywiście, znajdziesz miejsca na małą gramaturę. Np. na odcinku Gostkowic, trzeba wędkować albo na wsteczce, albo w nurcie. Darek. RZeka to nie jezioro. Tu niema recepty na wszystko. Dziś Tobie napiszę że koszyk 50 jest ok. Jutro, setki tam nie utrzymasz. Przyjedź w końcu. Pojedziemy, pogadamy. Ja nie jestem Stachu. Nie mam umiejętności przekazu w piśmie. Ch... ze mnie nauczyciel. Siądziesz, spytasz. W tedy wiem co tobie przekazać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

@ArekH i @Tench_fan jaka granatura koszyka minimalna, a jak mamaksymalna?

Wydaje mi się, że na wysokości Gorzowa rzeka jakby zwalnia za Santokiem po wpadku Noteci. Czyli u mnie jest jakby bardziej rwąca. Kto mnie nauczy lowić na rzekach.  HELP :champagne-2010:

Ja cię nauczę ? 

Podstawy znasz. Rzucasz i czekasz jak nic nie bierze kombinujesz ??

 

Podalem kij a marchewkę sam weź ??????

żartuje sam nie jestem rzecznym łowcą. Pare razy siedziałem na odrze ale bardziej na ujściu ( Szczecin ) na paru małych rzeczkach zawsze sie coś wydlubalo, mimo ze nie miał mnie kto pokierowac

Sam z chęcią bym podpatrzył feedera, a napewno już wypuszczanki  ??

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MrProper napisał:

bardziej na ujściu ( Szczecin )

Jak się nazywa odbyt świni?

Świnoujście.

 

Tak mi się przypomniało.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na dolnej Odrze uciąg jest słaby.  Wydaje mi się, że  50g dałoby radę.

Z tą Wartą mam problem wiekszy właśnie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał:

Na dolnej Odrze uciąg jest słaby.  Wydaje mi się, że  50g dałoby radę.

Pewnie ze dał by radę Ja miałem jakieś 8 gram ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Na dolnej Odrze uciąg jest słaby.  Wydaje mi się, że  50g dałoby radę.

Uczysz się z opisów. Nie bezpodstawnie. Nie wiem, co dla ciebie jest Dolną Odrą. Wody okręgu Szczecin są ogromne. Jeśli idzie o rzeki, mają w kraju najdoskonalsze łowiska pomimo, że kłusownictwo kwitnie. Jeśli uda się je ograniczyć, mamy eldolaro. Są najbliżej morza. Tam ryby, wchodzą na zimowisko i się wycierają. Zresztą. Nie wyrywam się przed szereg. Robię jedynie za rzecznego łapacza i niech tak zostanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MrProper napisał:

Pewnie ze dał by radę Ja miałem jakieś 8 gram ???

Czasem 80tkę Mi nosiło. To koszmarnie zmienne warunki. To, wody płynące. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak czytac główki z feederem na Warcie? O ile przeryłem książkę Wędkarstwo Rzeczne i coś tam spinningowałem. Tak na rzece z feederem poległem.

No i na rzekę jakbym jechal to pewnue na późną jesień jak komarów brak co wchodzą do oczu:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

Uczysz się z opisów. Nie bezpodstawnie. Nie wiem, co dla ciebie jest Dolną Odrą. Wody okręgu Szczecin są ogromne. Jeśli idzie o rzeki, mają w kraju najdoskonalsze łowiska pomimo, że kłusownictwo kwitnie. Jeśli uda się je ograniczyć, mamy eldolaro. Są najbliżej morza. Tam ryby, wchodzą na zimowisko i się wycierają. Zresztą. Nie wyrywam się przed szereg. Robię jedynie za rzecznego łapacza i niech tak zostanie. 

Dolna Odra to Szczecin dla mnie. Tam to jest Eldorado. Nuda, same się wieszają. Byłem i ryba, za rybą. Wole wyzwanie i kombinować :champagne-2010:stąd pomysł na Wartę jak w tytule wątku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Rzeka Warta

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...