Skocz do zawartości

Buchal z wędą - ryby będą!


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, booohal napisał:

Zmusiłeś mnie do aktywności fizycznej...

20 centymetrów Piękny Kawalerze.

Bardzo dziękuję. Bo właśnie dzięki temu dałeś mi odp. Ile mieć ma szerokości miara Fundacji dla Ryb:icon_arrow1:

@Hotpointostatecznie 25cm szeroka, nie 30cm:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, booohal napisał:

I dodam, że taka na 30cm by mi się przydała ;)

Ups?

 

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Bardzo dziękuję. Bo właśnie dzięki temu dałeś mi odp. Ile mieć ma szerokości miara Fundacji dla Ryb:icon_arrow1:

@Hotpointostatecznie 25cm szeroka, nie 30cm:champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

ostatecznie 25cm szeroka, nie 30cm:champagne-2010:

Popatrz, jakbym płetwy temu złotku rozłożył to by zajął całą...

Myślę, że 30 lepsza. Szczególnie jak położymy ją sobie na docelową matę to takie leszcze do 50cm nie powinny na niej zostawiać śluzu.

Tak tylko mówię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, booohal napisał:

Popatrz, jakbym płetwy temu złotku rozłożył to by zajął całą...

Myślę, że 30 lepsza. Szczególnie jak położymy ją sobie na docelową matę to takie leszcze do 50cm nie powinny na niej zostawiać śluzu.

Tak tylko mówię ;)

30cm mają maty szerokość. Mnie trudno coś z daleka ocenić jak nie mam w ręce. Ale zostaje 25cm. Mam nadzieję że wystarczy. Kolega który je wykonuję też twierdzi, że 25cm powinna być optymalna:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, booohal napisał:

Dzięki Panowie :) Dawno się tak z jakiejś rybki nie ucieszyłem :)

Chociaż ich co roku trochę łowię, to z każdego najmniejszego nawet bardzo się cieszę. Przyznam się że w tamtym roku na zlocie sumowym zobaczyłem u jednego z kumpli w sadzyku dwa ładne karasie pospolite i jak sobie pomyślałem, że skończą jako żywiec na haku, to wziąłem feedera, poszedłem złowiłem dwa spore krąpie i mu podmieniłem w siatce, a pospoliciaki zaniosłem w wiaderku z pół kilometra do starorzecza Wisły wypuściłem. Kumpel się zdziwił jak zobaczył co mu w siatce pływa, ale jak mu polałem lufę swojaka to nawet się nie gniewał.:D

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...