Skocz do zawartości

Buchal z wędą - ryby będą!


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, NPC napisał:

Praktycznie mamy taki sam zestaw, tylko ja mam kołowrotek z podwójną korbą i ...

Ty wujek, jak dobrze pamiętam, to nie lubisz łowić na kręcioły z podwójną korbką, czy coś się zmieniło, czy to była mowa tylko o kręciołach karpiowych?

Tak na marginesie, to też lubię kebsa, tylko takiego xxl, już nie pamiętam kiedy jadłem, chyba na dniach sobie kupię :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze we wsi wiało i padało ubrałem się wieczorowo:

1193f7ac3b7edd8844e3ef24f230583b.jpg

 

Przewiewne, wieczorowe z osłoną przeciwdeszczową by patrzałek nie zalało.

 

36 minut temu, Hotpoint napisał:

Nie jedz o tej porze, bo bedziesz gruby :39icon:

Wiesz, ja nie siedzę przed komputerem cały dzień tak jak ty. Uznaję wstawanie i siedzenie za niepotrzebny wysiłek więc cały dzień LEŻĘ przed komputerem. :D

 

 

30 minut temu, booohal napisał:

I kołowrotki będą Ci same wypadywały z rąk. Koślawych.

Oj tam oj tam, jakieś wady muszę mieć :)

 

 

26 minut temu, Grzes77 napisał:

Ty wujek, jak dobrze pamiętam, to nie lubisz łowić na kręcioły z podwójną korbką, czy coś się zmieniło, czy to była mowa tylko o kręciołach karpiowych?

Tak na marginesie, to też lubię kebsa, tylko takiego xxl, już nie pamiętam kiedy jadłem, chyba na dniach sobie kupię :champagne-2010:

Nie lubię podwójnej korby? No to ja głupi muszę sprzedać parę amerykańskich kołowrotków o szpuli ruchomej. Tylko komu jak Beton już rozstawia namiot za ostatnie zakupy a Zrzęda ma sprzętu więcej jak talentu muzycznego :P

Jakiś chętny na Abu, Penna i Daiwę? Wszystko w rozmiarach na suma lub ciężkiego szczupaka, ostatecznie morze tylko nie Bałtyckie bo soli w nich jest więcej jak w rzeczonym morzu. Dorzucę takie gdzie można zmienić korbkę na podwójną. :D

 

Tak, mówiłem o karpiowych, wszędzie gdzie potrzeba odpowiedniego przełożenia i długiej korbki.

XXL a co to? Aaaa wiem ten mały dla dzieci, ja zamawiam większe porcje :P Jeszcze pizza i napój pewnej marki o pojemności 2 000 ml. Taki zestaw wieczorowy

 

 

@booohal Chyba przejmujemy Ci imprezę :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NPC napisał:

Chyba przejmujemy Ci imprezę :) 

Gra. Będę miał najbardziej wartościowy temat na forum. Mój. Cały mój :)

  • Haha 3
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No mam nadzieję, że nikt nie myśli, że z premedytacją pojechałem na szczupaki? :)

Ale miał tak śliczny kolor, że musiałem strzelić fotkę. Mimo, że kawał z niego byka bo mógł mieć nawet i 35cm :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...