Skocz do zawartości

Wędzisko do Method Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ileż ja się nasłuchałem o nowej Daiwa Tournament, chyba tygdnie non stop. (Kij do klasycznego feeder)Problem w tym, że nie było jej na targach jak i SLR-ki. A ja nie kupię w ciemno kija z najwyższej półki, na podstawie filmów. 

Na Srajweczke mam takiego focha, że nie kupię ponownie YNB.

Szukam uzupelnienia kija do metody, który bedzie do średnich rzutów  40-60m.

Długość w okolicy 330cm.

Zastanawiam się nad dwoma kijami w bardzo przystępnej cenie. Oba macałem i były fajne.

Pierwszy z nich to:

Matrix Aquos Ultra C-Feeder 10 lub 11ft lub Aquos Ultra-C Waggler 11ft. Nawet jak mi nie przypasi, to jakos przeżyje, choc akcja na filmach taka jak lubię.

Drugą opcją, ciut sztywniejszą jest Browning CK Method Feeder

Lub Browoning CK  Carp Ticker - krótki kij o doś dużej mocy.

W ogóle to miałem pomysł, aby sprzedać wszystko. Kupic trzy sphere o różnych gramaturach i koniec na zawsze z zakupami:champagne-2010:

A za daiwą i tak tęsknię i tako.O

Miało byc o method feeder, a wyszedł misz/masz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam, a ja tam lubię mieć dużo barachła w kantorku. Jak mi się jedne opatrzą, chowam do szafy na kilka tygodni aż zatęsknię i wędkuję na inne. :icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

@Grendziu też myślę o kilku kijach. Potrzeby mamy skromne. Rzeka, method i klasyk.

To do metody kup jeden z wymienionych, a ja drugi i w razie czego się wymienimy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Matrix na targach kupił mnie między innymi tym, że przy wędkach w wybranych modelach były kołowrotki, można było machać nie na sucho bez kręciołka, tylko tak jak to powinno być. Większość wystawców ma osobno wędki i osobno kołowrotki. A odzwierciedlenie najtrafniejsze jest podczas prezentacji całego zestawu.

Kilka razy zdarzyło się, że kij mi pasował, a nad wodą po zakupię już miałem jakieś esy do niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się dla was szczególnie wyróżnia kij do "Method" Ja, jakoś nie kupuję tego określenia że pod taką technikę, jest specjalistyczne wędzisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Czym się dla was szczególnie wyróżnia kij do "Method" Ja, jakoś nie kupuję tego określenia że pod taką technikę, jest specjalistyczne wędzisko. 

Jest jakby bardziej sztywny przy rzutach. Wtedy dokladniej się rzuca. Niestety przy holu też powinien byc bardziej sztywny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zrobił się szum wokół metody zakupiłem na próbę jeden podajnik a żeby nie iść w koszty ( bo nie wiem czy mi się spodoba ) zamontował zestaw na odległościówkę 3.90 :P 
Złowiłem na tą wędkę kilka pięknych karpi i rekordowego w swojej historii jesiotra. Podejrzewam że i na bambusa dałoby się łowić z podajnikami do metody.
Też nie wiązałbym się z nazwami na kijkach bo producenci piszą to co chcemy przeczytać ;)

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, jakub_wr napisał:

Kiedy zrobił się szum wokół metody zakupiłem na próbę jeden podajnik a żeby nie iść w koszty ( bo nie wiem czy mi się spodoba ) zamontował zestaw na odległościówkę 3.90 :P 
Złowiłem na tą wędkę kilka pięknych karpi i rekordowego w swojej historii jesiotra. Podejrzewam że i na bambusa dałoby się łowić z podajnikami do metody.
Też nie wiązałbym się z nazwami na kijkach bo producenci piszą to co chcemy przeczytać ;)

Ale na tym polega cała zabawa?

My się dajemy nabierać, inni zarabiają. I jest ok.

Żyłki, plecionki, kołowrotki, wędki, spławiki, zanęty wszytko jest dedykowane do czegoś, fajnie opakowane i sprzedawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grendziu napisał:

fajnie opakowane i sprzedawane

Gdy byś miał buty Method, to byś kulasa nie skręcił. A Ty zabiegałeś w trampkach na ryby i stąd problemy. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...