Skocz do zawartości

HIT czy SHIT


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle ze dla wielbicieli klasyka, to kolejny zbędny gadżet,

 

Ale dla początkujących i „leniwych” będzie to jakaś tam forma nauki.

Do dziś łowią na rurki to dlaczego nie mieli by łowić na jakieś tam ulepszenia, wynalazki. Gadżety koruma czy matrixa to też nic innego jak jakaś tam rurka antysplataniowa w skali „micro” ?☺️

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to odszedłem od rurki, by teraz druciarstwem się zajmować;). Dla mnie to nawet nieestetycznie wygląda. Ciekawym co się z tym w locie dzieje i czy nie występuje śmigło przy zwijaniu zestawu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To już mój autorski projekt.

Mix metody z klasykiem. Mam zamiar na feeder linku i różnych koszyczkach "klasycznych" do dalekich rzutów - (ten akurat jest inny) podawać klasyczna zanętę z 20cm przyponem do metody i jakimś dumblem. Stosować te technikę chcę głównie na płytkich komercyjnych wodach. Hit czy Shit?

20190217_153406.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, na płytkich wodach metoda się sprawdza więc po co kombinować? Prezentacja zanęty jest super. Z z długością przyponu i przelotowością można kombinować do woli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, booohal napisał:

Eeee, na płytkich wodach metoda się sprawdza więc po co kombinować? Prezentacja zanęty jest super. Z z długością przyponu i przelotowością można kombinować do woli.

Bo wędkarstwo polega na tym aby kombinować:champagne-2010:

Zestaw będzie wyglądać inaczej trochę. Postaram się pokazać następnym razem:champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie.

 

Ale ja klasyka już do ręki nie biorę na wody stojące do 2 metrów głębokości. Przelot, długi przypon ale koszyk zostaje od metody.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Grendziu napisał:

Bo wędkarstwo polega na tym aby kombinować:champagne-2010:

Tak sie czasem zastanawiam czy Ty aby nie za bardzo kombinujesz ?????

 

Powinienes dla NASA robić oni tam potrzebują łebskich kombinatorów ?☺️??

 

Bo wędkarstwo polega na kombinacji, ale kombinować tak zeby sobie ułatwić, i wędkarstwo było przyjemnością.

eeeh daliśmy sie wciągnąć w ten cały marketing korporacji.

Ktorzy kombinują jeszcze bardziej jak Ty @Grendziu tylko po to aby z nas jeszcze większa kasę ściągnąć  ??

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...