Skocz do zawartości

Kupa zanęty


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.d44d1e056921fc22779bd62335be7a56.png

Odchody gołębie.

Panowie, czy ktoś stosował? Pan Stępniak kiedyś o tym wspominał na swoich filmach na youtube, ale jak się z nim ostatnio widziałem, to za cholerę nie pamiętałem, by spytać.

Dobre to pod spławik? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym się nie odważył babrać z gównem, jakie by nie było, nawet gdyby miało mi to dać tytuł mistrza świata i okolic :icon_arrow1:, no ale do odważnych świat należy, daj znać jak przetestujesz, je się na to nigdy nie odważę, nawet jeśli w takiej paczce byłyby śladowe ilości :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że takiej kawy nawet bym nie zaparzył :P

Zanęta jest jeszcze gorsza, bo musisz to w rękach mieszać i podawać do wody, mam do takich rzeczy obrzydzenie. Gdzieś, przed kilku laty widziałem artykuł mega anty co do stosowania gołębiego łajna w zanętach, chodziło przedewszystkim o azot itp, ponieważ podawany w dużych dawkach zuboża tlen. Nie pamiętam również gdzie, wydaje mi się, że słyszałem od gościa na Oleśniku, że gdzieś na prywatnej wodzie właściciel pozwolił na zawody wędkarskie (jakieś mistrzostwa tylko nie pamiętam dokładnie czyje). Większość zawodników dodawałam gołębie łajna do zanęty, następnie po jakimś czasie po tych zawodach padło sporo karpi. Na Oleśniku jest zakaz stosowania odchodów gołębi :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łowię tam, gdzie są karpie, ale good to know. 

Kupię paczkę i się zobaczy. Stosować będę na kanałach i rzece, więc nie powinno zaszkodzić wodzie i rybom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dominik napisał:

W domyśle ma iść na zanęte na zawody

Spoko, tylko musisz wtedy porównać do kolegi łowiącego na Twoim poziomie, proszę tylko mi tu nie porównywać efektów z jakimiś juniorami :D:P:champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle, że ptasie gówno jest mocno kwaśna, a to konkretne jest z hodowli gołębi gdzie stosuje się dobrej jakości karmę.

Jak to się ma do łowienia? Nie wiem ale pewnie za jakiś czas nam opowiesz :) Powodzenia na zawodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 rękawiczki i dzida. A białe i pinka na czym sa chowane? Głównie na padlinie i... Tylko oficjalnie o tym nikt nie napìszę.

Raz w życiu widziałem akcje g.... zanetową. Miałem około 10 lat. Wuja wymieszał g... krowie z chlebem czy pęczakiem. Dziadek mu kazał, bo ryby nie brały. I za bardzo po tej zanęcie też nie brały. Była kupa śmiechu i smrodu:221_see_no_evil:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...