Skocz do zawartości

Siemanko


<º)))><
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać :)

Nie będę się rozpisywał co i jak :)
Michał - głównie przez Marcina (djbaloon) tu trafiłem :)
Mój nick może naprowadzić co i jak :P Marcin nie podpowiadaj :) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Michale. Myślę, że zostałeś rozszyfrowany ? Bardzo miło Cię tu widzieć. Myślę, że wniesiesz sporo fachowej wiedzy i przybliżysz nam sporo technicznych nowinek. Wszak kwestie sprzętowe nie są Ci obce. ☺️ Poza tym liczę, że będziesz aktywnym członkiem forum, którego grono niezbyt liczne i zna się już "jak zły szeląg" ? Czasem zdążają się małe spięcia, ale generalnie atmosfera bardzo przyjazna. Wynika to z faktu że w dużej części znamy się już osobiście.?

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tench_fan napisał:

Część Michale. Myślę, że zostałeś rozszyfrowany ? Bardzo miło Cię tu widzieć. Myślę, że wniesiesz sporo fachowej wiedzy i przybliżysz nam sporo technicznych nowinek. Wszak kwestię sprzętowe nie są Ci obce. ☺️ Poza tym liczę, że będziesz aktywnym członkiem forum, którego grono niezbyt liczne i zna się już "jak zły szeląg" ? Czasem zdążają się małe spięcia, ale generalnie atmosfera bardzo przyjazna. Wynika to z faktu że w dużej części znamy się już osobiście.?

Myślałem że się dłużej zejdzie z rozszyfrowywaniem :D

Marcin opowiadał że tu luzik panuje i zdrowa atmosfera :)

Co do sprzętów itp to coś tam z uslyszanych źródeł jedynie :D

Z Marcinem znam się osobiście, z resztą nie wiem czy mnie kojarzą niektórzy ale to właśnie z nim chodziłem po targach i chyba właśnie Gredziu z Aruniem (Tak mi Marcin później mówił) zaprowadzili nas na stoisko Browninga bo znaleźć nie mogliśmy :P

Wielu po nickach kojarzę z "konkurencji" :D

Dzięki za miłe powitanie :)

Edytowane przez <º)))><
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...