Skocz do zawartości

kosz dla feederowca


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu kosza wędkarskiego, oczywiście pod feeder. Teraz trochę informacji czego dokładnie szukam:

- Koszt max 2tys.

- nowy albo używany przez sprawdzoną osobę

- noga 36mm

- waga niema znaczenia- mam wózek i zdrowie :D

- oczywiście z podnóżkiem co jest już standardem

Na razie mam taki na oku http://www.jaxon.pl/Katalog/374_291_siedziska-namioty-parasole/5080_siedziska-namioty-parasole/Produkt/56746_siedziska-pro-match-challenge-ak-kze111.aspx i spełnia powyższe, siedziałem na nim i jest ok.

Czy ktoś może polecił by coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ArekH napisał:

Nie Michale. Szukałem by Tobie doradzić. Zgubiłem Twój numer. Możesz wysłać mi esem?

Wolał bym kupić nówkę, ale jeśli ktoś sprawdzony będzie miał coś na sprzedaż to też rozważam taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

Wolał bym kupić nówkę

Więc przedstawiłeś fajny produkt w doskonałej cenie. Co Ciebie powstrzymuje? Nazwa Jaxon? Raczej nie. Twój zgred po łowisku, też tej marki używa i nie narzeka. Bierz, tym bardziej że możesz na pewno pomacać na miejscu. Daj zarobić ziomalom. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Splot a teraz na poważnie. Zapytałem się specjalnie dla Ciebie fachowca co by polecił, wie jak łowisz, nawet się znacie, ale tutaj nie piszę.

Sugeruję podnieść budżet o 300zł i kupić petardę i twierdzi, że nie pożałujesz. A resztę kompletować powoli.

https://sklep.gorek-gliny.pl/?1453%2Ckosz-rive-st8-hsp-d36-full-black-2321-zl-(rabat-14-)-11-80-09&fbclid=IwAR0BhotRC0X4NeWn5dSKpf7ygh5670_SHB-9Ro8eo5nhXl9jwCzQivV3MrM

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2019 o 22:09, Grendziu napisał:

@Splot a teraz na poważnie. Zapytałem się specjalnie dla Ciebie fachowca co by polecił, wie jak łowisz, nawet się znacie, ale tutaj nie piszę.

Sugeruję podnieść budżet o 300zł i kupić petardę i twierdzi, że nie pożałujesz. A resztę kompletować powoli.

https://sklep.gorek-gliny.pl/?1453%2Ckosz-rive-st8-hsp-d36-full-black-2321-zl-(rabat-14-)-11-80-09&fbclid=IwAR0BhotRC0X4NeWn5dSKpf7ygh5670_SHB-9Ro8eo5nhXl9jwCzQivV3MrM

Dzięki za propozycję. Może faktycznie lepiej dołożyć. To ma być kosz na tzw. całe życie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...