Skocz do zawartości

kosz dla feederowca


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Grendziu napisał:

A ten z oparciem jakiś mniejszy się wydaję... Szybko demontuję się ten fotelik?

No właśnie siedziałem na takim bez podnóżka a ten foteli był przykręcony do ramy.

Nie wiem jak to jest zrobione w innych wersjach, w prestonie zdejmujesz z kasety jak wieko, tak jest to zrobione ze zapinasz  jak siedzisko. W Matrixie szczerze powiem nie wiem,

 

 

Poki co rozbudowuję swoje krzesło Matrixa - jeszcze mi brakuje markizy na stolik i jakiś uchwyt paryzola muszę wykombinować ??

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu i i @Splot

Moze wam się przyda ?

 

Tak to ma wyglądać docelowo plus parasol i markiza- no może jeszcze inny arm 

Mam koruma jeszcze na podpórce, ale z wysokiego brzegu się nie nada 

D12A1B5F-A161-430C-8942-BA8825641152.jpeg.0a9654c0b1d77fa36d71a2102e9bcf73.jpeg

D853A4FD-3BAB-4967-8667-7DE02C471E0A.jpeg.4fe4ba88c5ca928e9febbd799e2cbcaa.jpeg

06899156-6F0D-41CB-8521-EDCE7CBEAC29.jpeg.907c874d53e9e25582faa2c7c11e3161.jpeg

Miałem wykorzystać jeszcze mieszek lub miskę na nodze ( już gdzieś wstawiałem zdjęcie z mieszkiem )

9BFC2915-FD52-4A5E-AEE7-E42FEEF96762.jpeg.7f36a0520538de04edbecec42e491386.jpeg

Ale w miejsce gdzie docelowo miały wisieć postawie wiadro w nie miska, sito

( Bo i tak zawsze je mam z sobą) i kolejny klamor mniej do dźwigania ?

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Cuzo 2 to największa konstrukcyjna porażka na rynku.
Cuzo 3 jest znacznie lepsze, choć to nic szczególnego w porównaniu do markowych foteli. Nawet pod względem ceny.
Cały czas myślę nad tym Matrixem i jego lżejszym bracie z Foxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, elvis napisał:

Dla mnie Cuzo 2 to największa konstrukcyjna porażka na rynku.
Cuzo 3 jest znacznie lepsze, choć to nic szczególnego w porównaniu do markowych foteli. Nawet pod względem ceny.
Cały czas myślę nad tym Matrixem i jego lżejszym bracie z Foxa.
 

Moze w przyszłym tygodniu jak będzie pogoda i będę miał już wszystko opanowane, wystawie na ogródek porobię zdjęcia jak wyglada rozłożone i spakowane 

Moooooże cię to jakoś natchnie. Masz możliwości manualne wiec i podrasować możesz. Ja niestety muszę polegać na tym co dostępne w sklepie. Pewnie ze coś tam mogę podłubać, co nieco przerobić, ale to nie te czasy i nie ten kraj ?????? brak dostępu do jakich kolwiek maszyn, nie wspomnę o głupiej spawarce??

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w przyszłym tygodniu jak będzie pogoda i będę miał już wszystko opanowane, wystawie na ogródek porobię zdjęcia jak wyglada rozłożone i spakowane 
Moooooże cię to jakoś natchnie. Masz możliwości manualne wiec i podrasować możesz. Ja niestety muszę polegać na tym co dostępne w sklepie. Pewnie ze coś tam mogę podłubać, co nieco przerobić, ale to nie te czasy i nie ten kraj brak dostępu do jakich kolwiek maszyn, nie wspomnę o głupiej spawarce
Właściwie to męczy mnie tylko waga Matrixa. Chciałbym mieć coś na prawdę lekkiego, ale max funkcjonalnego. I chyba Matrix będzie najlepszy. Chyba, że zrobię 2in1. Ale to za drogo wyjdzie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, elvis napisał:

Dla mnie Cuzo 2 to największa konstrukcyjna porażka na rynku.

@elvis Uwierz, że teraz po zmianach się siedzi jak człowiek.

Robię na nim średnio 7-8 h i jest ok.

Nie twierdzę, że jest to szczyt myśli technicznej, ale jeszcze trochę się na nim pomęczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:
1 godzinę temu, MrProper napisał:
Moze w przyszłym tygodniu jak będzie pogoda i będę miał już wszystko opanowane, wystawie na ogródek porobię zdjęcia jak wyglada rozłożone i spakowane 
Moooooże cię to jakoś natchnie. Masz możliwości manualne wiec i podrasować możesz. Ja niestety muszę polegać na tym co dostępne w sklepie. Pewnie ze coś tam mogę podłubać, co nieco przerobić, ale to nie te czasy i nie ten kraj emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji2.png brak dostępu do jakich kolwiek maszyn, nie wspomnę o głupiej spawarceemoji19.pngemoji35.png

Właściwie to męczy mnie tylko waga Matrixa. Chciałbym mieć coś na prawdę lekkiego, ale max funkcjonalnego. I chyba Matrix będzie najlepszy. Chyba, że zrobię 2in1. Ale to za drogo wyjdzie.

To tylko 1,5 kg więcej od Foxa 

No ale czuć roznice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko 1,5 kg więcej od Foxa 
No ale czuć roznice
Bliżej 2.5. Wg danych producenta matrix 5.6 , a Fox 2.9-3.2 w zależności od wersji.
W tej różnicy na wadze zmieścił by się prawie podnóżek(2.8 kg).
Tylko Foxa nie dał bym rady podnieść tak wysoko jak Matrixa.
I tak źle i tak nie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ważyłem na wadze łazienkowej wraz z własnym mua ?

wyzszlo Matrix 5, Fox 3,5

ale to waga łazienkowa dla „dużych” ?

to i tolerancja będzie duża pewnie

 

Ale @elvis Matrixa jako siedziska tez za wysoko nie podniesiesz ze względu na tylne krótki nogi ( regulacja 9cm) 

jak i przednie ( nie ma gdzie zamontować osprzętu na pełnym wypasie) Trzeba dokupić przedluzki

Fox nie dość ze niskie krzesełko to i regulacja tylko 7cm?

Trzeba kombinować, ale z drugiej strony, do szybkich lekkich wypadów aż tyle gratów nie trzeba brać ze sobą 

Ja chce osiągnąć max w minimum ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ważyłem na wadze łazienkowej wraz z własnym mua
wyzszlo Matrix 5, Fox 3,5
ale to waga łazienkowa dla „dużych”
to i tolerancja będzie duża pewnie
 
Ale [mention=4]elvis[/mention] Matrixa jako siedziska tez za wysoko nie podniesiesz ze względu na tylne krótki nogi ( regulacja 9cm) 
jak i przednie ( nie ma gdzie zamontować osprzętu na pełnym wypasie) Trzeba dokupić przedluzki
Fox nie dość ze niskie krzesełko to i regulacja tylko 7cm
Trzeba kombinować, ale z drugiej strony, do szybkich lekkich wypadów aż tyle gratów nie trzeba brać ze sobą 
Ja chce osiągnąć max w minimum
To podobnie jak ja. Mam dość tych wszystkich klamotów. Tym bardziej jak na ryby jadę rowerem. Dlatego tak radykalna zmiana.
Nogi w razie czego mam od swojego siedziska, a nad tylnymi bym coś pomyślał i miał dwa komplety. Na równe podłoże dłuższe, a na duże spadki oryginalne.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...