Skocz do zawartości

kosz dla feederowca


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Mi się ten fotelik podoba. Chyba się wysprzedam i kupię. Czy i Wy macie tak, że po pierwszym bumie na wypasione stanowisko, teraz na maxa próbujecie to zredukować do minimum? Ja czuję się jak palant który uległ modzie, a teraz ie wie co z tym zrobić. 
Muszę Cię zmarwić, doszedłem do tego wniosku pierwszy no może drugi. Właśnie odchudzam sprzęt, ale zabieram za to więcej wędek.
Trzy już mi nie wystarczają.
A fotel jest fajny. Tylko te nogi oryginalnie mogliby dawać dłuższe i teleskopowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla czego. Próbowałeś kiedykolwiek bez? Sądziłem podobnie. Spróbowałem i zdemontowałem. Jest lepiej i wygodniej. Wędkować, nie siedzieć. 
Po prostu lubię oprzeć ręce

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

No i decyzja zapadła, będzie coś na nogach 36mm...
Mam super feeder arm od @elvis ale ni cholery nie wiem jak go przerobić aby było dobrze tam z uchwytami.
Teraz oprócz Feeder arm potrzeba mi półek i innych pierduł...
HELP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i decyzja zapadła, będzie coś na nogach 36mm...
Mam super feeder arm od [mention=4]elvis[/mention] ale ni cholery nie wiem jak go przerobić aby było dobrze tam z uchwytami.
Teraz oprócz Feeder arm potrzeba mi półek i innych pierduł...
HELP
Myślałem o tym i proponuję coś takiego
https://www.musicexpress.pl/pl/product/15960,stand4me-hak-uchwyt-do-swiatel-75-kg-35-mm-sr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2019‎-‎04‎-‎14 o 11:52, ArekH napisał:

Bardzo Mi się ten fotelik podoba. Chyba się wysprzedam i kupię. Czy i Wy macie tak, że po pierwszym bumie na wypasione stanowisko, teraz na maxa próbujecie to zredukować do minimum? Ja czuję się jak palant który uległ modzie, a teraz ie wie co z tym zrobić. :$

Arku, kupiłem to krzesełko trochę z przymusu. Cena może nie jest specjalnie przyjazna, ale po roku użytkowania mogę je tylko polecić. Poręczne, w miarę lekkie, stabilne... Mnie wystarcza, choć na całodniowe lub nocne wycieranie hemoroidów wolałbym coś większego :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2019 o 11:52, ArekH napisał:

Bardzo Mi się ten fotelik podoba. Chyba się wysprzedam i kupię. Czy i Wy macie tak, że po pierwszym bumie na wypasione stanowisko, teraz na maxa próbujecie to zredukować do minimum? Ja czuję się jak palant który uległ modzie, a teraz ie wie co z tym zrobić. :$

Adam Ci już zrecenzował ten fotelik ??

Ja tylko dodam ze czułem się tak, ale im więcej takich wpisów wcale sie tego nie wstydzę ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam Elektrostatyka F5R z adapterami od Arkadiusza Orzeszyna. Mam problem bo jak już umiejscowie sobie i rozłoże fotel to adaptery pasują tylko np na przód lub tylko na tył. Czy to normalne?   Czasami wygodniej byłoby mi zamontować półkę Preston lub kuwete z tyłu a się nie da bo są krzywe i można tylko z przodu.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Administrator
2 godziny temu, Linek727 napisał:

Odgrzewam kotleta :)

Miał ktoś może do czynienia z koszem Garbolino Competition 36-71 All Black? 

https://www.pescare.pl/siedziska-kosze/3756-garbolino-competition-36-71-all-black-kosz.html

Jest nawet filmik, ale po litewsku nic a nic :) Wszelkie opinie mile widziane.

 

Taki jeden "zawodowiec"  wysyła mi na priv to coś, że chcę...

https://polandfishing.pl/kosze-fotele/4120-colmic-epik-40-niebieski-kosz-colmic.html

Ja się nie znam na tym, pokazuje z grzeczności ???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grendziu napisał:

Taki jeden "zawodowiec"  wyślą mi na priv to coś, że chcę...

https://polandfishing.pl/kosze-fotele/4120-colmic-epik-40-niebieski-kosz-colmic.html

Ja się nie znam na tym, pokazuje z grzeczności ???

Dziękuję, ale te na sztywno przytwierdzone nogi ograniczają możliwość regulacji :) Na betonowej skarpie jakiegoś zalewu mógłby być problem.

Poza tym - jakiś taki pstrokaty ten kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...