Skocz do zawartości

kosz dla feederowca


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
48 minut temu, Linek727 napisał:

Poza tym - jakiś taki pstrokaty ten kosz.

Też zauważyłem, że dla dziewczyn ??? choć On ma żonę i dziecko... W sumie patrząc na Brukselę i wyzwolenie wśród ludzi, nic mnie już nie zdziwi ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grendziu napisał:

Też zauważyłem, że dla dziewczyn ??? choć On ma żonę i dziecko... W sumie patrząc na Brukselę i wyzwolenie wśród ludzi, nic mnie już nie zdziwi ??

Wiesz, dopóki nikt nie każe mi wyglądać jak obecna definicja wyzwolenia i wolności, to mi to bimba :D Niech się piętnują.

Ale jak spróbują mi kazać żyć po swojemu, to wezmę kija z sadu i obiję pierdolców.>:(

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grendziu napisał:

W sumie patrząc na Brukselę i wyzwolenie wśród ludzi, nic mnie już nie zdziwi ??

Niedługo normalne, stanie się nienormalnym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Niedługo normalne, stanie się nienormalnym. 

To co @Linek727napisał, dopóki nie wchodzą do mojego ogródka i nie chcą uprawiać ze mną grządek razem to mi to nie przeszkadza, a gdyby do tego doszło to siekierka zawsze jest w gotowości ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

To co @Linek727napisał,

Ok Darecki. Istnieli od zawsze i jakoś to tolerowano. Ja tylko nie rozumiem, skąd to parcie ostatnio, by wybić się ponad przeciętność. Kończę dyskusję w temacie, bo i tak pewnie się nie dogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele o Garbolino nie napiszę, jednak siedziałem na nim i oglądałem go z bliska.(kolega zakupił) Bardzo stabilny, fajnie wykonany. Porównując do mojego Matrixa D25 Black klasa wyżej. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartek.B napisał:

Wiele o Garbolino nie napiszę, jednak siedziałem na nim i oglądałem go z bliska.(kolega zakupił) Bardzo stabilny, fajnie wykonany. Porównując do mojego Matrixa D25 Black klasa wyżej. 

Ale klasa wyżej z uwagi na średnicę nóg, czy tak ogólnie?

Ja, niestety, gruby jestem. A ten filmik mnie też poniekąd przekonuje:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Linek727 napisał:

Ale klasa wyżej z uwagi na średnicę nóg, czy tak ogólnie?

Ja, niestety, gruby jestem. A ten filmik mnie też poniekąd przekonuje:

 

Mój znajomy do najmniejszych nie należy, tak więc o stabilność bym się nie martwił. Noga D36 i solidna rama robi swoje. W porównaniu do mojego kosza bardziej stabilny, masywniejszy, fajnie przemyślane mocowania kaset, lepsza regulacja nóg itp. Ogólnie lepszy. Ja do najcięższych nie należę i spokojnie wystarczy mi D25, jednak gdybym się rozglądał za koszem na D36 ten byłby w czołówce.

Edytowane przez Bartek.B
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś inne propozycje niż Garbolino? Na pewno nie celuję w karbon - tu już nawet nie chodzi o kasę, bo jak się człowiek uprze, to wszystko ogarnie, ale o wartość użytkową.

Pora już zmienić swojego staruszka, chociaż fajny był z niego "herbatnik" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...