Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, elvis napisał:

Nareszcie.
Teraz muszę pomyśleć gdzie pojechać by Cię dogonić.
Chyba tylko na Grębów bym musiał wyskoczyć by Ci dorównać m.
Brawo. emoji122.pngemoji482.png

Jeno kilka dni marca zostało, by jeszcze na ryby wyskoczyć.:D

Brawo koledzy. Fajnie, że coś się dzieje i można uzupełniać nasze statystyki (właśnie uaktualniłem tabelkę).:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, Kotwic napisał:

Jeno kilka dni marca zostało, by jeszcze na ryby wyskoczyć.:D

Brawo koledzy. Fajnie, że coś się dzieje i można uzupełniać nasze statystyki (właśnie uaktualniłem tabelkę).:P

OK. Ale aktualizuj proszę tak aby było wiadomo gdzie dodając post, bo ja nie wiem gdzie szukać tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kotwic napisał:

Jeno kilka dni marca zostało, by jeszcze na ryby wyskoczyć.:D

 

Ja ostatnio nie mam czasu wyskoczyć na dłużej do kibla, a co dopiero na ryby :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

OK. Ale aktualizuj proszę tak aby było wiadomo gdzie dodając post, bo ja nie wiem gdzie szukać tego. 

Misiu, cytować co drugą rybę wraz ze zdjęciem w tym wątku to potrafisz, a znaleźć informacji w moim, przypiętym wątku to już ciężko? >:(:P
Ot ty paskudo. Tu masz przypominajkę! Specjalnie po to wątek założyłem, by w pierwszym wpisie aktualizować dane:
statystyka połowów

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka rzeczy do zrobienia... Ale może za trzy lub cztery h Czarne. Startuje. 
Powodzenia. Ja atakuje Odra, ale już Wrocławską. W niedzielę pierwsza tura zawodów okręgowych na tej wodzie.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Splot napisał:

Powodzenia. Ja atakuje Odra, ale już Wrocławską. W niedzielę pierwsza tura zawodów okręgowych na tej wodzie.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Nie spodziewam się za bardzo brań, bo znam te wodę doskonale. Idzie wyż i rozpogodzenie, może być bez brania, tam się siedzi przed załamaniem pogody i w deszczu, a tak jak będzie w południe to studnia... Ponadto jadę w ciemno do siebie na pomost, mimo, że wiem gdzie pojawiły się płotki powyżej 30cm:champagne-2010: Może jakiś zabłąkany leszczyk czy linek się trafi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł byś se jakieś konstruktywne zajęcie, a nie jeno rybki łowisz i kolegów wk……… 
Zapalił się na wygraną w naszych zawodach no i oczywiście na uścisk Prezesa.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...