Skocz do zawartości

Rekordowe ryby forum dlaRyb sezonu 2019


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, MrProper napisał:

Nie wiem Radku czy zauważyłeś brak daty na zdjęciu  Roberta z Amurem

Nie wiem czy to twój błąd albo mój zepsuty telefon ?

I owszem brak na zdjęciu daty.

Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi może dlatego, że ryba ta została złowiona na zjeździe w obecności kilku osób.

W tym mojej osoby.

Generalnie obecność daty jest związana z tym, że i tak występuje ten warunek w rywalizacji pucharowej, a stanowi to dodatkowe zabezpieczenie

przed ewentualnymi próbami podstawiania archiwalnych zdjęć. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.

A że się dopytywałem o długość dlatego, że pamięć mnie zawiodła ( wiele się działo), a z pierwszego zdjęcia nie mogłem dokładnie ocenić.

 

We wpisie wyżej cytujesz moje słowa  dotyczące zdjęcia Jakuba.

Do tej akurat sytuacji ma się jednak nieszczególnie, bo tam brak jest zdjęcia z miarą i przy najlepszej wierze nie mogę tak określić długości ( "na oko").

Nie wiem czy Cię ta odpowiedź satysfakcjonuje, pewnie nie.

Mój błąd. Muszę to wziąć na swe barki.

Jeśli sobie życzysz to usunę tą rybę z zestawień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nic nie zmieniamy. Amura zgłoszę większego z datą dla nie dowiarków ma być fan. Areczku nic nie kasuj był problem i jes już rozwiązany. Brawo dla Nas. :champagne-2010: zgłaszam kolejna rybkę i powoli biorę się za następne. Radku jak będziesz aktualizował tabelki poprostu mnie wyrzuć z amuraB|

 

IMG_20190621_200326.jpg

IMG_20190621_200253.jpg

IMG_20190621_200131.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię 13,  mam nadzieję nie pechowe zestawienie. ;)

Odpoczęliśmy nieco po zlocie, a niektórym wciąż mało było wędkowania, więc ruszyli ponownie nad wodę.

Przyniosło to kilka zmian w zestawieniach. A więc do rzeczy:

 

Nastąpiły zmiany w klasyfikacji amura oraz karpia.

Arek - @ArekH pokazał, że nie tylko z rzeką jest za pan brat. Towarzyszyłem mu w tych połowach, co zaowocowało pojawieniem się na pudle obydwu statystyk.

Robert - @Kubik chwycił za spinning i uraczył nas szczupakiem, dzięki któremu obejmuje przodownictwo w tej kategorii.

Urodziwy okoń natomiast, pozwala mu się zrównać z Michałem  -  @Splot, zatem obaj dzielą teraz miejsce pierwsze.

To zła wiadomość dla Adriana - @Hotpoint, który zostaje zepchnięty z podium w obu przypadkach.

Nie na długo jak sądzę. B|

Jeziorowe łowy przyniosły Darkowi - @Grendziu min. urodziwą wzdręgę i to on zostaje liderem w tej nieco niedocenianej kategorii.:D

Karasie pospolite ( złociste) omijają nasze zestawy, szkoda, że jest łowione tak mało tych pięknych ryb.

Na zachętę i rozgrzewkę umieściłem ( zaproponowałem) moją rybkę w tej kategorii.

Koniec tygodnia nasz Adaś - @cygan786 spędził nad zalewem, a efektem tego było min. kilka cert.

Największa z nich, 34 cm rybka pozwala mu wyprzedzić Grzesia - @Grzes77.

5d0fdd6419aee_13.Rekordowerybysezonu-nadzie23_06.jpg.3f0fc04ccd0eb528285735315b5b954a.jpg

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, Tench_fan napisał:

To zła wiadomość dla Adriana - @Hotpoint, który zostaje zepchnięty z podium w obu przypadkach.

Nie na długo jak sądzę. B|

Oczywiście broni nie składam, jednak robota narazie mnie nokautuje i nie bardzo mam czas na łowienie, ale już za tydzień postaram się podesłać coś z NL, w sierpniu z DK... A jak wiadomo gol "szczelony" na wyjeździe liczy się podwójnie :39icon:

Może w międzyczasie coś się  trafi na miejscowych śmieciach.

Podsumowując jak Pudzian: tanio skóry nie sprzedam :39icon:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotygodniowe podsumowanie przed nami. Stan na dzień 30.06.

Wyjątkowo mało mam do napisania, gdyż zachowane zostało status quo.:D

Jedyna zmiana, a zarazem przesunięcie związane jest z połowem ślicznego okonia.

42 cm "garbus" pozwolił Darkowi - @Grendziu pogodzić Michała- @Splot i Roberta - @Kubik i wyprzedzić obu w klasyfikacji.

Wspaniałe liny złowione przez Darka ( dwie sztuki 48cm) - przyniosły mu wiele punktów do rywalizacji pucharowej,

ale niezmiennie nadal w klasyfikacji Big Fish tego gatunku przewodzi Mariusz - @MrProper.

 

5d1901b649dfa_14.Rekordowerybysezonu-nadzie30_06.jpg.a9004a47921176837aa753e97b80bdfb.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Radku mój rekord zyciowy w okoniu to jest 39,5cm.

Niektóre ryby mierzyłem od 10cm bo był uskok. Czyli np mój okoń miał 32cm. Proszę o weryfikację. Nasze miary od klapki nie mają 10cm bo jest logo. Przepraszam za zamieszanie i proszę o sprostowanie moich punktów ???

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Grendziu napisał:

Radku mój rekord zyciowy w okoniu to jest 39,5cm.

Niektóre ryby mierzyłem od 10cm bo był uskok. Czyli np mój okoń miał 32cm. Proszę o weryfikację. Nasze miary od klapki nie mają 10cm bo jest logo. Przepraszam za zamieszanie i proszę o sprostowanie moich punktów ???

Faktycznie jak mogłem tego nie zauważyć, że niektóre były zmierzone od 10cm.

Będę musiał ponownie przeliczyć punkty.

 

Natomiast nie rozumiem co masz na myśli, że od klapki nie mają 10 cm. Klapka jest tu zerem, inaczej ta miarka nie miałaby sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tench_fan napisał:

Cotygodniowe podsumowanie przed nami. Stan na dzień 30.06.

Wyjątkowo mało mam do napisania, gdyż zachowane zostało status quo.:D

Przyjdzie mi to napisać ponownie.

Istotnie zmian nie będzie najmniejszych. ;)

Tutaj poprawiona tabela :

5d191e8fbcc5f_14.Rekordowerybysezonu-nadzie30_06.jpg.f7c0bfaf952de5a68f87611a5a54b677.jpg

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...