Skocz do zawartości

Wędziska Zemex


Sołtys stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
12 minut temu, ArekH napisał:

Zemexy, taaaaaa, i ruskie ceny też mają. 

No Panie znam zawodnika vo na Zemexy nas odgrywał na każdej wodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, ArekH napisał:

A co wędziska mają do ogrywania? o.O Sprawdzałeś ile rusek sobie śpiewa w ogóle? Jak by co, Ja lubię Rosjan. Ludzi, nie wierchuszkę. 

Posprzątłem Mariuszowi wątek, tak sprawdzałem, kiedyś dość mocno się do nich przymierzałem, swego czasu byłem fanem jednego Pana na YT co je miał w ofercie, wciągałem brodacza filmy nosem, a teraz nie pamiętam jak się nazywa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Trochę kotlet :). Na Ukrainie można wyrwać te wędki w dobrych promocjach często. Oczywiście "lokals" potrzebny do ogarnięcia zakupu i transportu. A wędki są zajefajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kotlet :). Na Ukrainie można wyrwać te wędki w dobrych promocjach często. Oczywiście "lokals" potrzebny do ogarnięcia zakupu i transportu. A wędki są zajefajne.
Przed zakupem ostatniej wędki Colmica zastanawiałem się nad zakupem kija z tej stajni. Mało zabrakło i bym ją kupił, ale zależało mi na szybkiej wysyłce, a Wojtek Barański obiecał mi osobiście dostarczyć na zawody swoją, więc padło na Black Queen.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz [mention=4]elvis[/mention] trza było brać Zemex , bo [mention=889]Darek Kostrzyński[/mention]na nich praktycznie wygrywa wszystkie zawody
Pytanie czy kije są tak łowne, czy Darek ma takie umiejętności?
Podejrzewam, że Darek coś jednak potrafi. Moja jest od samego mistrza Polski, a sama nic nie chce złowić.
Jak się nie sprawdzi na zawodach to pomyślę o innej. Na razie daje radę.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...