Skocz do zawartości

MrProper z wędką po Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ArekH  Sadyzm a masochizm wiele wspólnego ma ze sobą, ale  uwierz da się z tym żyć ???225C5F13-3A0A-44D9-8FEB-F8E4744230EE.jpeg.fca21e46f13e2ee96f81d1336dfa1648.jpeg
Może nie patrzę jak się pije, ale patrzę i podziwiam. Czasem nawet światełko sobie zapale, „bo jak się tak na patrzę to tak nienawidzę” ???

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Linek727 napisał:

@MrProper, nie jestem ortodoksem. Ale gdy patrzę na część młodzieży i sposób ich pisemnej komunikacji, to krew mi zamarza. A najgorsze jest to, że część starszych podąża tą ścieżką. Zamiast być dumnym z inności, odrębności, wyjątkowości naszego języka, bierzemy za wzór, za przeproszeniem, knajackie i dokerskie, angielskie chrząkanie, jakże odmienne od strof brytyjskich poetów.

I jeszcze śmiecimy tym chrząkaniem własny, odwieczny, kulturowy dorobek.

@MrProper, przepraszam, pokłusowałem. Tu nie ma nic do Ciebie. Oby naszymi problemami były tylko przecinki. :champagne-2010:

Luzik Adamie. 
Nie gniewam się ?

Nigdy poprawnie nie pisałem.  Czasem mi się uda wstawić przecinek tam gdzie nie potrzebny, ale czego chcieć od gorszego sortu ??

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grendziu napisał:

Rozumiem, że chcesz zostać naczelnym redkatorem strony głównej i będziesz moderował moja dyslekcje. Z góry dziękuję ???

Adam ja poważnie i na luzie złożyłem propozycje, bo taka jest prawda. Nie było zgryźliwości etc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

@ArekH  Sadyzm a masochizm wiele wspólnego ma ze sobą, ale  uwierz da się z tym żyć ???225C5F13-3A0A-44D9-8FEB-F8E4744230EE.jpeg.fca21e46f13e2ee96f81d1336dfa1648.jpeg
Może nie patrzę jak się pije, ale patrzę i podziwiam. Czasem nawet światełko sobie zapale, „bo jak się tak na patrzę to tak nienawidzę” ???

Barek fajny, ale te kolorowe to bym opróżnił w mig. Biała wódka za to u mnie możesz stać latami?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest i on - wyczekany urlop ?

 

39DA0ABE-5186-499D-84BB-C5B09E7AC272.thumb.jpeg.11179eeb7495f55a740419302c32389c.jpeg

BEB43FB4-2F71-498B-8902-F518F81A5748.thumb.jpeg.2b5780f5098c86559ef6dbc78aacf8b6.jpeg

 

i tak do niedzieli. ??

Pierwszy raz w tym miejscu, łowie w ciemno

Nie było czasu by sądować, sprawdzać macać. Łowię na czuja, gdyż trzy dni obserwacji nie powiedziały mi nic o tej wodzie - zero jakichkolwiek śladów żerowania ryb.

Może w nocy  woda się ruszy, jeśli nie to jutro poszperam po dnie aby coś więcej się dowiedzieć ?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał:

Gdyby nie obowiązki to bym przyjechał tam do Ciebie ???wypoczywaj i łam kije na rybach?

Jak się uwiniesz to do południa zawitasz ????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...