Skocz do zawartości

MrProper z wędką po Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do piątku odpoczynek ? w piątek wyciągam feedera jak się nic nie będzie działo.

Bynajmniej z drobnicą się pobawię, jak cokolwiek złowie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie śniadanie na łonie natury - bajka ?

Smacznego tym co w trakcie, i tym co się dopiero przymierzają do śniadania 

5B5B29E9-2C7E-41FD-AC93-3F84C2008D28.thumb.jpeg.473991cb2acd5bbb0aa509dca53465c6.jpeg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, MrProper napisał:

Do piątku odpoczynek ? w piątek wyciągam feedera jak się nic nie będzie działo.

Bynajmniej z drobnicą się pobawię, jak cokolwiek złowie ?

 

W dzień feeder w nocy spanie i karpiowanie, pozdro gdzieś z Polski, jeszcze 100km w jedną stronę spotkanie i powrót 220km? prawie byłbym u Tulipanów czasowo autem???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

W dzień feeder w nocy spanie i karpiowanie, pozdrów gdzieś z Polski, jeszcze 100km w jedną stronę spotkanie i powrót 220km? prawie byłbym u Tulipanów czasowo autem???

A bo nie masz gdzie jeździć ??

Ale jak Ci tak strzeli coś do łba ?

To siedzę do niedzieli do obiadu ?

 

Tez tak zrobię, ale feeder planuje dopiero od piątku ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec krótko 

Nocka przyniosła na jednej wędce dwa piki, druga milczy do tej pory

Na pikającej mam nęcona łamańcem plus orzech

Na haku orzech i słodko, zachodzi więc pytanie - co im nie pasuje? Biorąc pod uwagę ze na drugiej wędce mam stricte słodko z orzechem dodatkowo na haku dostaje bólu głowy ? od kombinowania co im na dziś zapodać ?

 

Przeskanowałem  dziś trochę dna. Woda  0,9 m głębokości płasko miejscami wzniesienie do 0,8m Dno twarde z lekką warstwą mułu 10cm?

 

Znalazłem tez spore wypłycenie z 0,9m do 0,3m Z jednej strony łagodny spadek/wzniesienie, z drugiej skarpa do 0,7 i dalej łagodnie do 0,9 To takie podwodne przedłużenie cypla

I teraz się tak zastanawiam - mimo płytkiej wody dziś postawie zestaw na tym wypłyceniu, z tym ze zmienię Żanetę przynętę na mięso

To rejon ( No trochę w bok) tej wędki która nie zaglądała dziś ani razu.

Zauważyłem tam przez dobę cztery spławy, nie były to spławy karpiowe ale i nie drobnica wiec tak dzisiaj spróbuje ?

a póki co podziwiam i za godzinę zaczynam kombinacje ?

B10E3D27-454F-4B45-9E5D-7FBF271A033F.thumb.jpeg.e80cb2f6ec8bfb418c8d6277ef7e0306.jpeg
47DC65AF-CD05-4DD0-8D07-83E240E608DE.thumb.jpeg.f6ba991382976b39a84f9650ce56713d.jpeg

0BF581C3-3F54-40D7-AE4B-4215639A8DA9.thumb.jpeg.8632b257330e7ef20d1a781d51ea855e.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli teraz u Ciebie jest okres tarłowy to ryby mają darmową wyżerkę w postaci ikry. 
Może spróbuj postawić zestaw na trasie karpi jeżeli je znasz lub przy brzegu koło trzcin.

 

Nie twierdzę, że to poskutkuje ale przemyśl taką taktykę.

 

Jak byś nie zrobił życzę :39icon: ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper Proponuję, żebyś trzymał się planu. Wg mojej "wiedzy" ryby danego gatunku NIGDY nie trą się naraz, zawsze partiami i niekoniecznie rocznikowo. Zbyt wiele zmiennych.

Powodzenia! Zazdroszczę wyjazdu :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Linek727 napisał:

@MrProper Proponuję, żebyś trzymał się planu. Wg mojej "wiedzy" ryby danego gatunku NIGDY nie trą się naraz, zawsze partiami i niekoniecznie rocznikowo. Zbyt wiele zmiennych.

Powodzenia! Zazdroszczę wyjazdu :beer1:

Taki mam plan, trzymać się planu ?

Adam, jest czego Taki jestem zadowolony że aż sam sobie zazdroszczę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...