Skocz do zawartości

MrProper z wędką po Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem pisać streszczenie piątkowych testów MethodMani ale przez ten „ukrop” wyleciało mi z głowy ?

A wiec tak:

Zaczalem od zanęty Orzech Tygrysi Brąz i Dumbelsa o tym samym smaku

Woda niemrawa przez pierwsze trzy rzuty, coś tam się tym zestawem interesowało ale bez rewelacji 

Zmienilem przynętę na Pinky Boy gdyż orzech znikł ? 

Kombinacja Pinky Boy i orzech w podajniku przyniosła jedną rybę i jedno zdecydowane branie ale niestety spięte ?

W podajniku wylądował pellet Ghost Green  a na haku pozostał Pinky Boy

Pierwszy rzut i po około dwóch minutach pierwsze branie Niestety tym razem puste

Tych bran pustych miałem więcej, ponieważ jak słusznie zauważył @Splot Michał miałem nieco przemoczony pellet ( wole zanęty sypkie wiec i doświadczenie z pelletem znikome ?) 

Ryby były bardziej zainteresowane tym zestawem od poprzedniego ale niestety miały trudność dostać się do przynęty ?

Co rusz dosypywalem suchego, ale to już nie to, choć poprawiło skuteczność zacięć 

Na zestaw Ghost Green i Pinky Boy złowiłem w sumie 5 ryb, ze trzy puste zacięcia dwie spinki i jeden przypon szlag trafił 

Aby mieć obraz sytuacji i czym się podeprzeć w tych testach, zmieniłem zanętę i przynętę, na zestaw którego używam najczęściej czyli MMM I Ringers czekolada pomarańczowa 

Na tym zestawie złowiłem 3 ryby i miałem jedno spuznione branie

Dodam ze starałem się aby czas łowienia różnymi zestawami był podobny i przyniósł rzetelny wynik

Nie odpalałem niczym i niczym nie wzbogaciłem wszystkich zestawow

Bez mięsa bez liquidow i innych aromatow

 

Na podstawie tej jednej zasiadki mogę śmiało powiedzieć ze Green Ghost i Pinky Boy był najbardziej lubianym zestawem Dnia

Choć mogło być to spowodowane akurat szczęściem, innymi godzinami wędkowania, czy nawet innego miejsca w danej chwili żerowania ryb, to myśle że w  MethodMani coś drzemie ? ?? i jest potencjał ??

Takie jest moje odczucie na podstawie tego jednego wypadu

Dodam jeszcze ze wędkowałem też około godziny następnego dnia rano

i złowiłem dwa leszcze i pobiłem własny rekord życiowy Lina z zanetą od Method Mani ?

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mariusz dziękuję za opis i prawdę w relacji.

Co do dumbli orzech tygrysi i nowych, które wyjdą jeszcze w tym roku. To jest to dość innowacyjny zestaw, który ma za zadanie się rozpuszczać, dzięki temu lepiej wabi ryby i jest bardzie eko... Maksymanie na dumbla łowi się do 30 minut, sugerowany do 15min. Szczegóły wkrótce :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grendziu napisał:

Mariusz dziękuję za opis i prawdę w relacji.

Co do dumbli orzech tygrysi i nowych, które wyjdą jeszcze w tym roku. To jest to dość innowacyjny zestaw, który ma za zadanie się rozpuszczać, dzięki temu lepiej wabi ryby i jest bardzie eko... Maksymanie na dumbla łowi się do 30 minut, sugerowany do 15min. Szczegóły wkrótce :champagne-2010:

To zaprzestane kupować te dumble ??

Już miałem pisać do producenta co by te. Dumble wypuscil w wersji dla leniwych ??? Takich jak ja

Jak bieroo to po co jeszcze na haku kombinować ???

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...