Skocz do zawartości

MrProper z wędką po Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Linek727 napisał:

O, Ty...! Po słowie "atrapa" powinieneś postawić przecinek!

Jak Was wszystkich lubię, to chyba zacznę wytykać językowe, szeroko rozumiane błędy. Nie z uwagi na swoją "zajebistość", ale ze względu na wszechobecny brak szacunku dla języka, który stanowi spoiwo naszej narodowości.

PS., czyli przykład, nie śrubka personalna: "Skoro już nie napiszesz sag po islandzku, pokochaj przecinki w ojczystym języku" :beer1:

Jeżeli uraziłem, zmykam, ale spotykam się z tym codziennie, szczególnie w swojej niby papierkowej pracy.

 

 

Zwykła nieuwaga, Adamie ☺️ A może lenistwo ?

Sorry, postaram się następną razą ?:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
56 minut temu, Linek727 napisał:

O, Ty...! Po słowie "atrapa" powinieneś postawić przecinek!

Jak Was wszystkich lubię, to chyba zacznę wytykać językowe, szeroko rozumiane błędy. Nie z uwagi na swoją "zajebistość", ale ze względu na wszechobecny brak szacunku dla języka, który stanowi spoiwo naszej narodowości.

PS., czyli przykład, nie śrubka personalna: "Skoro już nie napiszesz sag po islandzku, pokochaj przecinki w ojczystym języku" :beer1:

Jeżeli uraziłem, zmykam, ale spotykam się z tym codziennie, szczególnie w swojej niby papierkowej pracy.

 

 

Rozumiem, że chcesz zostać naczelnym redkatorem strony głównej i będziesz moderował moja dyslekcje. Z góry dziękuję ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper, nie jestem ortodoksem. Ale gdy patrzę na część młodzieży i sposób ich pisemnej komunikacji, to krew mi zamarza. A najgorsze jest to, że część starszych podąża tą ścieżką. Zamiast być dumnym z inności, odrębności, wyjątkowości naszego języka, bierzemy za wzór, za przeproszeniem, knajackie i dokerskie, angielskie chrząkanie, jakże odmienne od strof brytyjskich poetów.

I jeszcze śmiecimy tym chrząkaniem własny, odwieczny, kulturowy dorobek.

@MrProper, przepraszam, pokłusowałem. Tu nie ma nic do Ciebie. Oby naszymi problemami były tylko przecinki. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Linek727 napisał:

Ale gdy patrzę na część młodzieży i sposób ich pisemnej komunikacji

Najlepsze, że większość to mafistry po studiach, nikomu nie potrzebnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Ot, se karwafa, wrzoda typu mostek, na własnej krwi wyhodowali. . Toż to szok! :P

Dwa błędy kolega umieścił powyżej, ogólnie pisząc :D

Buźka. My się naprawdę musimy spotkać, bo chciałbym nauczyć Cię trzech rzeczy, tj.:

1. jak się klnie;

2. jak się nie pije;

3. jak się łowi ryby.

Żarcik, wiadomo:D:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Linek727 napisał:

My się naprawdę musimy spotkać

Nie mogę się doczekać. Wszystko co wymieniłeś, na pewno mi się przyda. No, może odpuścił bym sobie pkt2. Bo co mi w tedy zostanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

Rozumiem, że chcesz zostać naczelnym redkatorem strony głównej i będziesz moderował moja dyslekcje. Z góry dziękuję ???

Nigdy. Te przygody mam już za sobą :D

W tej materii czuję się w pełni spełniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Nie mogę się doczekać. Wszystko co wymieniłeś, na pewno mi się przyda. No, może odpuścił bym sobie pkt2. Bo co mi w tedy zostanie? 

Jak to co? Patrzeć, jak to się robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...