Skocz do zawartości

Łowisko Grębów


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Grendziu napisał:

@Grzes77mam na sprzedaż dwa long dystanse z kreci) kami Shimano, daj mi czas do środy proszę. ???

Niestety koleżko sympatyczny patyków i kołowrotków używanych w tym przypadku nie kupuję, stawiam na nowe i to takie  które "będą mi leżeć w dłoni". Znając Twoje zdolności sprzedażowe szybko je sprzedaż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koleżko sympatyczny patyków i kołowrotków używanych w tym przypadku nie kupuję, stawiam na nowe i to takie  które "będą mi leżeć w dłoni". Znając Twoje zdolności sprzedażowe szybko je sprzedaż 
Daj mu szansę. Niech dobrze policzy to może....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

K-wa, szkoda, że tego tydzień temu nie wiedziałem (były wtedy propozycje grafikowe i bym mógł sobie wolne wpisać).  Tak to 10 mam na 13:00 do pracy, nie pogonię tego, bo już zepchałem 9 z uwagi, że idę na imprezę do bratowej. Trza napisać do M. Cieślaka by zawody przesunął na kolejny weekend :champagne-2010:

Edycja: ale tak patrzę na grafik i jest taka furtka, że może bym się z kumplem zamienił, będę wiedział dziś po 14:00. Może @cygan786 by chciał wtedy na dwie fury łatwiej będzie się zabrać?

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto, co i jak?
Jak to kto?
Ty , ja , Grześ i Paweł.
Najprawdopodobniej będę jechał Tobą, a Kozienice osobno.
Mogę też jechać z kolegą z Pionek, bo też się chyba wybiera.
Jeśli chodzi o same zawody to najprawdopodobniej jedna wędka, (metoda) zakaz plecionki jako głównej linki , haki bezzadziorowe i tyle.
Wózek, matę i podbierak można wypożyczyć na miejscu.
Wpisowe nieznane, ale ostatnio było na towarzyskich 100 zł od osoby. W tym opłata za łowisko i obiad.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Yhy. Wstępnie jestem chętny i gotów. Możemy jechać razem. Samemu nie bardzo się opłaca, ponad 200 km do tego opłaty to trochę za dużo jak na moją kieszeń.

No i gitara, ja pojadę z @PawelL, Wy razem i będzie mini zlot. We 2 spoko, we 3 trochę przy ciasno, no ale nie raz trzeba się ściśnić. Ja już wstępnie ugadałem kumpla na zamianę, czekam tylko na potwierdzenie i robię zmianę w grafiku :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...