Skocz do zawartości

Zanęta na grubego leszcza


Deff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jutro mam zamiar się wybrać na leszcze i pytanie do Was jaką zanętę i przynętę polecacie na grubego leszcza?

Myślałem na mieszanką pelletu halibut do tego zanęta z większymi frakcjami, kukurydza i białe robaki. Na haczyk białe robaki, kukurydza i na włosie ringersy czekoladowe :)

Co myślicie o ziarnach konopii? Polecacie jakieś atraktory/dipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żółty migdał i żółty lub zielony orzech z MM (sorry za reklamę) zblenduj kukurydzę. Konopie ok. Kaster, białe, kolorowe, pinka, dendrobena siekana. 

Do tego możesz dodać gline smużącą. 

Dipy tylko sprawdzone wg wody na której będziesz łowić aby nie spalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty migdał i żółty lub zielony orzech z MM (sorry za reklamę) zblenduj kukurydzę. Konopie ok. Kaster, białe, kolorowe, pinka, dendrobena siekana. 
Do tego możesz dodać gline smużącą. 
Dipy tylko sprawdzone wg wody na której będziesz łowić aby nie spalić
Pojadę raczej na nasze jezioro Rogozińskie..ale znowu pełnia jest ehhh ;(

Wysłane z mojego Mate 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, Deff napisał:

Pojadę raczej na nasze jezioro Rogozińskie..ale znowu pełnia jest ehhh ;(

Wysłane z mojego Mate 10 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Marek z Leszcza w Rogoznie rozwalił system na tym jeziorze. Pewnie podpowie co i jak. Zdaj relacje jak poszło, bo ja będę mieć tam w październiku Mistrzostwa Okręgu jedna ture???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek z Leszcza w Rogoznie rozwalił system na tym jeziorze. Pewnie podpowie co i jak. Zdaj relacje jak poszło, bo ja będę mieć tam w październiku Mistrzostwa Okręgu jedna ture
Wiem co Marek tam wyprawia bo co wizytę w sklepie zdaje relacje i fotki pokazuje.. Zastanawiam się co do wyboru miejsca czy jechać na "strzelnice" czy uderzyć bardziej na Międzylesie albo może na Owcze

Wysłane z mojego Mate 10 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
46 minut temu, Deff napisał:

Wiem co Marek tam wyprawia bo co wizytę w sklepie zdaje relacje i fotki pokazuje.. Zastanawiam się co do wyboru miejsca czy jechać na "strzelnice" czy uderzyć bardziej na Międzylesie albo może na Owcze emoji848.pngemoji848.png

Wysłane z mojego Mate 10 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jakbyś nie wiedział, to Marek robi w niedzielę u nas zawody na łowisku... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nadal jest, choć przez te komercyjne wynalazki została zaszufladkowana.
Byłem jeszcze w sklepie i kupiłem na szybko paczkę z makaronem, do tego zmielilem puszkę kukurydzy i myślę coś wjedzie jutro

Wysłane z mojego Mate 10 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...