Skocz do zawartości

Odrzańskie sandacze


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

. Uwaga Szczecin. Nadchodzę. Cel główny to sandacze w sobotę. Choć na fotce, kolega wczoraj złowił miętusa?

Ponownie wygrał spinning na rzece. A miałem trenować feeder. Jedno pudełko gum, dwa kije. Stop. 

Pierwszy raz będę tam w weekend, obawiam się totalnego oblężenia wędkarskiego, czego poza zawodami (to nowość) czy zlotem nie za bardzo lubię. 

Kiedyś też mówiłem, że Street Fishing mi nie leży, ale Bulwar w Szczecinie ma swój klimat i z chęcią tam wracam ?

IMG_20191101_080423.jpg

IMG_20191031_125106.jpg

received_1124689951069270.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Bulwar w Szczecinie ma swój klimat i z chęcią tam wracam ?

Chyba jedyne miejsce publiczne gdzie można pić, więc spokojnie się tam odnajdziesz :39icon:

Przygotuj się na to, że będziesz łowił z milionem innych i będzie w  ch...j ciasno.

Powodzenia!

p.s. Mientki na spina? Jeśli tak to gratulacja dla kolegi. Jeszcze nie miałem z nim do czynienia.

Tylko raz widziałem złowionego i to na spina właśnie, ale to było ponad 20 lat temu, więc się nie liczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie pije alko tam, na 100%wyjazdow w tamtym roku (5razy) zawsze byłem kierowcą. 

Wziąłem sobie fotel nawet feederowy ten najmniejszy, aby łowić na leniwca jak się zmęcze?

Jedyne czego się obawiam to zaczepów, bo mam tylko 10 główek jigowych... 

Przed chwilą przejeżdżalem przez Santok i kusi mnie aby już dzisiaj w okolicach Gorzowa pomoczyć kija. 

@Hotpointpisałem Ci na priv, jedno słowo, zaczepiamy łódkę i pływamy dwa dni non stop po Odrze, może następnym razem się uda, nie samą pracą człowiek żyję :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biero metrowce?

@Grendziu robota to nie koncert życzeń. Są terminy i trzeba się ich trzymać. Niestety, ale zapieprzam cały weekend i o rybach mogę tylko pomarzyć ??? ... więc czekam na foty czegoś większego niż materiał zarybieniowy :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, Hotpoint napisał:

Biero metrowce?

@Grendziu robota to nie koncert życzeń. Są terminy i trzeba się ich trzymać. Niestety, ale zapieprzam cały weekend i o rybach mogę tylko pomarzyć ??? ... więc czekam na foty czegoś większego niż materiał zarybieniowy :39icon:

Dopiero wstałem, idę po bułeczki. Na sandacza h będę około 13tej,chce łowić głównie w nocy. Nie spodziewam się tam metrowca, bo nigdy takich nie było jak byłem. Pogoda jest ciekawa, jestem umówiony z kolegą z okolic Szczecina, ponoć ma super miejscówki, czy cis wyjdzie, nie wiem. Dam znać. Jak będzie super zostaje do jutra. Zezwolenie wykupione na 3 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ojciec mówił, że jakaś pyra jeździć w okolicy mojego domu nie umie

 

Ten kręcioł to na suma?

 

Czy tylko Adrian takie małe dłonie przy nim ma?

 

PS i pisze się Barlinek

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...