Skocz do zawartości

Ku pamięci


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Tench_fan zmobilizowałeś mnie, działam, myślę, że w czerwcu będzie "coś" pierwszego extra, pokażę efekt końcowy. Mam nadzieję, że do zlotu będzie druga rybka😇😇😇

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykorzystania grafik to osobiście widziałbym coś w stylu okładek Wędkarza Polskiego, a niekoniecznie "piekielnych ryb" z koszulek Dragona.

Nie wiem czy dobrze się wyraziłem.

Coś co może wyglądać "cool" na koszulkach, niekoniecznie już na tego typu "instalacji".

Bez "wodotrysków", płomieni, ferii barw itp.

Może lepiej wykorzystać dobre zdjęcia, które możesz znaleźć na forum, zwłaszcza gdy ma mieć to wymiar także edukacyjny.

To jest jednak tylko jeden punkt widzenia.

 

Najważniejsze ostatecznie na końcu są chęci i pamięć. To się w tym wszystkim będzie liczyć.

Jaka by nie była ostateczna wizja i wykonanie, to myślę, że ucieszyłaby, choć i zapewne wprowadziła w pewne zakłopotanie (bo skromnym był człowiekiem). Tak więc kibicuję i cieszę się Darku.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  

1 godzinę temu, Grendziu napisał(a):

Nie wiem gdzie, @Tench_fan pisał o ścieżce edukacyjnej, trochę to trwa, bo jeden taki projekt to kilka elementów, jutro będzie pierwszy półprodukt, pod spodem będzie tablica z wierszykiem @Jurek.

Chce min. Dwie rybki w roku postawić wzdłuż parkingu.💪💪💪

Na pewno do zlotu będzie pierwszą rybka 😇😇😇

 

IMG-20230627-WA0016(1).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne toto.

Co rozumiesz "wzdłuż parkingu" ? No chyba nie tam przy Toi toju?

"Słusznie i naukowo" 😋, a zarazem godnie będzie na cyplu głównym, przy stanowiskach. Po troszku, krok po kroku.

Od razu będzie wiadomo gdzie kto siedzi, rezerwuje miejsce np. klient zgłaszający Ci obecność na łowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, Tench_fan napisał(a):

Ładne toto.

Co rozumiesz "wzdłuż parkingu" ? No chyba nie tam przy Toi toju?

"Słusznie i naukowo" 😋, a zarazem godnie będzie na cyplu głównym, przy stanowiskach. Po troszku, krok po kroku.

Od razu będzie wiadomo gdzie kto siedzi, rezerwuje miejsce np. klient zgłaszający Ci obecność na łowisku.

Toi toi jest w głębi parkingu.

Wzdłuż drogi wjazdowej od czerwonego szlabanu do wjazdu na cypel, na łowisku nie, tam zawsze powtarzam, że my mamy ten obiekt mieć jak najbardziej naturalny, jak najmniej ingerować w otoczenie, a wszystko co trwałe związane z gruntem, musi mieć osoba zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...