Jump to content

Heloł ;)

nikamo
 Share

Recommended Posts

Mam na imię Monika i zaczęłam przygodę z wędkarstwem trochę ponad rok temu... Zapoznałam sobie Pana Wędkarza i żeby nie zabierać mu wędki to stwierdziłam, że kupię sobie jakiś zestawik, żeby sprawdzić, czy ten spinning to dla mnie :) I tak mi się spodobało, że w ciągu tego roku zdecydowaliśmy się też na ponton :P (jakby ktoś miał pytania o Kolibri 360DST albo silnik elektryczny Jaxona to wiecie kogos pytać) i nawet pojechaliśmy do Finlandii na ryby :P 

Do tej pory połowiłam raczej "standardowo", okonie, szczupaki i klenie. Mieszkamy pod Poznaniem, łowimy raczej "wkoło komina", ale też czasem robimy dalsze wypady. Miałam przyjemność łowić na jeziorze Czarnym i łowisku No Kill w Nienawiszczu, na Czarnym holowałam swojego pierwszego szczupaka na początku mojej przygody z wędkarstwem, ale spiął się przy pomoście, a w Nienawiszczu ładnie zakończyłam ten sezon paroma szczupakami i okoniami (jeden na profilowym:) ). Do mojej pierwszej wędki Jaxona Grey Streama 5-23g dokupiłam sobie ostatnio lżejszą wędkę bardziej pod okonie i klenie, White Birda 4-14g, i ją uwielbiam :D

Mój tata nie rozumie, po co to całe wędkarstwo, jeszcze jak nie przynoszę żadnych ryb do domu... hehe, ale cóż, to tylko zrozumie ten, kto też tak ma :P

Pozdrawiam i może do zobaczenia gdzieś nad wodą, bardzo możliwe, że w Nienawiszczu :D 

• Like 5
  • Thanks 1

• Administrators

Witam Moniko? 

Uważaj, bo to forum wciąga nie mniej jak wędkarstwo ?????  

A co do Nienawszcza i np imprez spinningowych m. In. Ustalamy formułe na następny rok i jak będzie, to szczegóły niebawem, bo po ostatniej imprezie jest spore zainteresowanie ?

• Like 1

Cześć Monia, dozobaczenie na Nienawiszczu z feederem .
Fajnie, że się zarejestrowałaś. Tylko uważaj na łysego on ciągle o Dajwach prowadzi dyskusje

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Witaj!

Tylko uważaj na wspomnianego Zrzędę bo On ciągle Daiwa, Daiwa i jeszcze raz Daiwa. Zresztą słusznie prawi :D 

To jedyne z czym mogę się z nim zgodzić :D

• Like 1