Skocz do zawartości

Wędki Aventus


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, christhof70 napisał(a):

jeszcze SHARK. no choć fotele mieli fajne

To chyba jedyna firma, która z niczym mnie nie przekonała na rynku...

Som niektóre fajne Jaxony, może nie wędki do końca (raz w spinnie trafili) ale nie kojarzę, aby cokolwiek z S... Było extra ✍️✍️✍️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał(a):

To chyba jedyna firma, która z niczym mnie nie przekonała na rynku...

Som niektóre fajne Jaxony, może nie wędki do końca (raz w spinnie trafili) ale nie kojarzę, aby cokolwiek z S... Było extra ✍️✍️✍️

moje gratulacje. od początku stawiałem, że Twój wybór padnie na Rumpola?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, christhof70 napisał(a):

moje gratulacje. od początku stawiałem, że Twój wybór padnie na Rumpola?

Ty to byś chciał ino Guru, Drennan, Free spirit, ino UK, ja jestem wierny polskiej technologii, niczym żyłce Stilon z Gorzowa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał(a):

Ty to byś chciał ino Guru, Drennan, Free spirit, ino UK, ja jestem wierny polskiej technologii, niczym żyłce Stilon z Gorzowa ???

ni mam żadnego kija z tych firm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adolf napisał(a):

Lubię zmiany, trzy skład jest za długi, choć fajnie robi dystanse i to bym zmienił, 3,9 może ze mną zostać. Tęsknię za Daiwa CF, może @Grzes77 mi go odsprzeda jeśli znajdzie w garażu w tym roku?

Do tego "Twojego" CF dokupiłem jeszcze dwa takie same i wszystkie odsprzedałem chyba dla @Bolo lub szwagrowi.

Jak bym miał kupować od nowa, to Robinson ma fajne szybkie, lekkie kije serii TX, mam 3,3m a pojawiły się również dystansowe z tej serii, poza tym Tubertini ma świetne kije. Nowe Robinsony kosztują około tysiaka, więc nie są tanie, ale Ciebie to akurat stać, mimo iż to nie jest "rynczna" robota. Sphery kosztowały mnie ponad tysiaka za sztukę i zalegają w szafie, mi kije Browninga nie leżą, choć dużo osób sobie chwali. Wydaje mi się, że TBR by Ci przypasowały, kup jednego na próbę, lub skontaktuj się z @Bolo czy nie chce odsprzedać Daiw CF ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego "Twojego" CF dokupiłem jeszcze dwa takie same i wszystkie odsprzedałem chyba dla [mention=2063]Bolo[/mention] lub szwagrowi.
Jak bym miał kupować od nowa, to Robinson ma fajne szybkie, lekkie kije serii TX, mam 3,3m a pojawiły się również dystansowe z tej serii, poza tym Tubertini ma świetne kije. Nowe Robinsony kosztują około tysiaka, więc nie są tanie, ale Ciebie to akurat stać, mimo iż to nie jest "rynczna" robota. Sphery kosztowały mnie ponad tysiaka za sztukę i zalegają w szafie, mi kije Browninga nie leżą, choć dużo osób sobie chwali. Wydaje mi się, że TBR by Ci przypasowały, kup jednego na próbę, lub skontaktuj się z [mention=2063]Bolo[/mention] czy nie chce odsprzedać Daiw CF
No, a mnie z kolei odpowiadają wędki Browninga.
Podobnie jak wspomniane przez Ciebie Tx od Robinsona, choć mają one o jeden rozmiar na małe przelotki. Jeśli dobrze pamiętam to Tubertini mają jeszcze mniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis 77 napisał(a):

No, a mnie z kolei odpowiadają wędki Browninga.
Podobnie jak wspomniane przez Ciebie Tx od Robinsona, choć mają one o jeden rozmiar na małe przelotki. Jeśli dobrze pamiętam to Tubertini mają jeszcze mniejsze.

Ale ja dobrze wiem, że Tobie pasują wędki Browninga, dlatego to napisałem, przecież kilkanaście razy razem wędkowaliśmy ??. Każdemu pasuje coś innego. Małe przelotki nie przeszkadzają w TX 3,3m osiągać odległości 60-70m, to wystarczy do normalnego wędkowania, a są przy tym smukłe, lekkie i szybkie, takie jak Darek lubi. 

Ten film pokazuje możliwości tych wędek i charakterystykę ich pracy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...