Skocz do zawartości

Wędki Aventus


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
30 minut temu, Semi napisał:

Daj spokój z tą rentą, lepiej żebyś na emeryturę przeszedł, bo wiesz, renciści to schorowani ludzie są.;):champagne-2010:

A jak napisałem, że Mikołaj będzie dzisiaj to nie wierzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

A jak napisałem, że Mikołaj będzie dzisiaj to nie wierzyłeś?

Ano nie wierzyłem, myślałem że od wschodu najpierw będzie jechał, a pojechał od zachodu niestety.:(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Semi napisał:

Daj spokój z tą rentą, lepiej żebyś na emeryturę przeszedł, bo wiesz, renciści to schorowani ludzie są.;):champagne-2010:

@Semi byłbym rencista - symulant. Jednym z tych co zawsze z rana na promocji w Lidlu są w czołówce peletonu przy lodówkach :39icon:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zakładając, że rzucę tym po jakimś czasie 100m, to zastanawiam się jak na takim dystansie necic czy donęcać jak wejdzie stadko dużych leszczy. (przy klasyku). Przecież to wsysa wszystko momentalnie. Nie wyobrażam sobie abym punktów wtedy donęcał spombem. 

Niby rozwiązaniem jest Window Bait Up, ale nadal uważam, że przy intensywnych braniach może to być za mało?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś sobie przecież wędkę do spodowania.

Cienka plecionka ze strzałówką, mały koszyk do nęcenia jaxona i powinno polecieć na 100 metrów.

Jedna uwaga co do koszyków. Mocowane są krętlikiem w jednym miejscu, co nie jest dobre dla zasięgu.

Kupując zawsze przerabiam mocowanie, za pomocą grubej plecionki, którą wiążę w dwóch punktach jak przy koszykach typu bullet.

Zwiększa to zasięg, łatwiej się opróżnia, oraz łatwiej bardziej po linii prostej się zwija.

Biorąc udział w zawodach sprawdź wagę i średnicę, bo mogą być za lekkie i trzeba by śruciny dodać.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grendziu napisał:

Kupowałem, ale nie wierzę, że udami się i tym i tym punktiwo rzucać na taki dystansie?

Jeszcze się taki nie narodził co od razu wszystko umioł ... .

Trening i nauka czyni cuda.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, PawelL napisał:

Jeszcze się taki nie narodził co od razu wszystko umioł ... .

Jesteś pewien? ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest jeden wyjątek ... :D

 

Ale, żeby nie było z Tobą jak w skeczu o Tofiku:

-Tato?

-Co?

-Czy ja nie jestem jakiś dziwny?

-Syneczku Ty nie jesteś dziwny. Ty jesteś ............. orginalny!

B|:beer1:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli chodzi o Method Feeder nie mam obaw, ładuje kilka koszykowa pod rząd i wystarczy na komercji, a jeśli mam na klasyku spombować to szczerze mi się dodatkowo nie chcę. 

@Hotpoint jeszcze raz lakier dla Ciebie. 

IMG_20191205_195504.jpg

IMG_20191205_195512.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...