Skocz do zawartości

Daiwa Commercial Feeder 11ft - licytacja dla Fundacji dla Ryb od 1zł


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Grzes77 napisał:

Karwafa, te żartobliwe "przepychanki słowne" z @Hotpoint-em będą mnie trochę kosztowały, bo nie miałem na myśli wylicytować tego "cuda", tylko raczej dla innych do podbicia dałem na podpuchę, nawet o tym zapomniałem :D

Jestem jednak honorowy i przygarnę kij do mojego stadka, szczytówek różnej maści mam sporo, więc pewnie coś do niej wybiorę :champagne-2010:

Za stówkę mogę odkupić :D :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hotpoint napisał:

@Grzes77 moje gratulacje ;)

Przegrałem o 1 grosz... chyba sobie tego nie wybaczę :grin-min:

Dzięki wielkie, właśnie miałem dokupić jeszcze jedną Spherę i dwie Silverlite a to wydatek około 3 tysi. Jak mi ta wędka, która nabyłem przypadkiem przypiasi, to nie będę musiał wydawać kolejnych pieniędzy, ograniczę się do Silverlite :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grzes77 napisał:

dwie Silverlite

Mi ta wędka leży coś pomiędzy Daiwa YNB a Koschnick.  Niestety w Wawie nie zrobiła na mnie wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to tak na sucho pomacałem ten kijek i jestem przekonany, że zostanie ze mną na dłużej, dzięki @Grendziu :champagne-2010:. Nie wiem czemu się go pozbyłeś, uważam jednak, że dobrze (dla mnie) zrobiłeś :D.

Dokupię do tego kija jeszcze jedną szczytówkę 2oz, nie wyobrażam sobie przy tym kiju pracy delikatniejszych szczytówek, bo z uwagi na mega cienki blank ten kij pracuje nie tylko szczytem. Trochę bym bał się nim rzucać dalej niż na 35-40m, dlatego z dokupieniem kolejnych dwóch wędek z tej serii się wstrzymam do momentu przetestowania kija nad wodą i do Twojej @Grendziu relacji z Rybomani i macania patyków Guru, o których rozmawialiśmy przez telefon. Kij bardziej mi przypomina lekko przedłużony picker, niż feeder. Jeszcze raz Dareczku dziękuję, bo to naprawdę fajny kij, o którym bym wcześniej nie pomyślał :champagne-2010:

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo @Grzes77 dobry zakup. Mnie męczy ten Dareckiego Browning który wystawił, ale ta kutwa chce za niego drogo. Co mi do tego że przepłacił? Da dobrą cenę? wezmę. Ale na targach będzie Michał i doradzi. Mam fajne kije na komerchę MSRange. Ale dorosłem w tym przedziale do dwuskładu i chcę zmienić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...