Skocz do zawartości

Łodzie Tangiri


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Gdybym nie miał... 

Dla mnie odkrycie targów Rybomania 2019 w Wawie. Taka miłość na sucho od pierwszego spojrzenia... 

400 na dwie osoby i przede wszystkim lekka 165kg.

IMG_20191208_124656.jpg

IMG_20191208_124629.jpg

IMG_20191208_124639.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Hotpoint napisał:

Ok, rozumiem... więc podeślij plany, ja sobie kupię tiga i na wiosnę będę miał :39icon:

Wujek plany są chyba Fox Boat na stronie producenta, poproszę o 500tke aluminiową , wymienimy się, dostaniesz Sempera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadzaj.

Szukam tiga:39icon:

Trochę głupot w 3d już zaprojektowałem, niektóre nawet działały, więc i łódkę się zrobi :39icon:

Zacznijmy od czegoś prostego.

 

20191208_203654.jpg

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Gdybym nie miał... 

Dla mnie odkrycie targów Rybomania 2019 w Wawie. Taka miłość na sucho od pierwszego spojrzenia... 

400 na dwie osoby i przede wszystkim lekka 165kg.

IMG_20191208_124656.jpg

IMG_20191208_124629.jpg

IMG_20191208_124639.jpg

 

1 minutę temu, Hotpoint napisał:

Nie przeszkadzaj.

Szukam tiga:39icon:

Trochę głupot w 3d już zaprojektowałem, niektóre nawet działały, więc i łódkę się zrobi :39icon:

K............  Darek pojechał tyle kilometrów by jedną łódkę i rzeczkę obejrzeć i jeszcze wciska kit, że jego kuzyn w gdzieśtam więcej zarabia. Wpadnij do Mnie @Grendziu nauczę cie spawać i jedź. :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator

Co raz bliżej, jak dalej jest mi do tego, aby zmienić, wymienić sempera na Tangiri, w następnym tygodniu może pojadę oglądać, myślę o 400 lub 460 że sterówka. Generalnie za 400 przemawia więcej, cena, mam silnik do niej w sumie, jeśli zamontuje na stałe to i sam dam radę ogarnąć pływanie jak mi się zachce. 

Tutaj fajna recenzja z filmami, wiadomo, że podrasowana ?

http://hlehleblog.pl/2020/03/02/tangiri-boat-ortis-400-moja-lodka-idealna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 8.12.2019 o 19:07, Grendziu napisał:

Dla mnie odkrycie targów Rybomania 2019 w Wawie. Taka miłość na sucho od pierwszego spojrzenia... 

I nadal mi nie przeszło, byłem dzisiaj z @Marcelw stoczni i zamówiliśmy jeden z egzemplarzy, nie wstawię fotek, bo są słabe, na wodzie będzie się lepiej prezentować.

Tak naprawdę jeszcze mam jakieś myśli, co do 440 a 400 i ostatecznej decyzji nie podjąłem, choć realizowana ma być ta mniejsza. Nawet jeśli wezmę 400 tke i coś nie zagra to w przyszłości wezmę 440 bo jest idealna. Ale do niej potrzebny jest także mocniejszy silnik około 50km. 

Panowie z Tangiri pełna profeska. Co ma być to będzie, oby zdążyć jeszcze popływać w tym roku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...