Skocz do zawartości

Łodzie Tangiri


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

Tak się zastanawiam, czy trochę nie przesadziłes z tym silnikiem.

Myślę, że tak, tak samo jak z łodzią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Ostatnio czytam sporo jerkbait.pl, ale jeśli jest tutaj nasze forum, to nie będę zdradzał nas i tam pisał. 

Czasami napisze priv jak chce coś kupić i stop. 

Do czego zmierzam, jest tam spory wątek o Tangiri właśnie, jak to jest na tego typu forach, rozparcelowano łódkę na czynniki pierwsze. A to że drogo, a że spaw jeden źle zrobiony, a że bakista przecieka lub słaby kontakt ze sprzedającymi. 

No to kilka słów od mnie.

Nie da się i nigdy nie dało się zrobić łódki idealnej. Zawsze w trakcie lub po czasie coś wychodzi, że można byłoby rozplanować inaczej, zmienić, ulepszyć etc. 

Kontakt z producentami? 

Chłopaki zapierdzielają z ludźmi na produkcji, że aż miło, tam nie ma biura, bo im nie potrzebne. Gdyby mieli tylko odpisywać na e-mail i odbierać tel to okres na odbiór łódki byłby pewnie 2x taki długi jak jest teraz. 

Sam zmieniałem 3 razy wymiary łodzi w Tangiri... 

Może nie wszystko jest doskonale, ale naprawdę doczekaliśmy się Top aluminium, gdzie za kilka lat, jeśli nie już, możemy konkurować nimi na całym świecie z innymi firmami. Cena wynika z wielu czynników i albo mnie na to stać lub nie. 

W skali od 1/10  daje im mocną 8mke i niech się rozwijają na maksa???

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą łódź, jest zacna. Przeraża mnie wykładzina pokładu. Co będzie przy wędkowaniu w czasie deszczu? Ta sklejka pod nią, też mnie martwi! 

8 godzin temu, Grendziu napisał:

Chłopaki zapierdzielają z ludźmi na produkcji, że aż miło, tam nie ma biura, bo im nie potrzebne. Gdyby mieli tylko odpisywać na e-mail i odbierać tel to okres na odbiór łódki byłby pewnie 2x taki długi jak jest teraz.

Tu się z tobą nie zgadzam. Kontakt powinien być na bieżąco. Nie wyobrażam sobie, że mając wydać co wydałeś, muszę się prosić o komunikację. Niech dadzą kilka stówek jakiejś dzieweczce, ogarną godziny zgłoszeń od do i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, ArekH napisał:

Kontakt powinien być na bieżąco.

Mógłby być ciut lepszy ok, natomiast na moim przykładzie miałbym dość ??? 

Która kobieta ogarnie lepiej odpowiedzi niż producent? 

Tak samo wyglądało w River Fox czy Semperze jak byłem. 

Teraz czas na elektrykę do niej i potem latami nie chciałbym za dużo tam coś zmieniać ???

IMG-20210211-WA0000.jpg

IMG-20210205-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Trochę bardziej podrasowana, niestety nie udało się jeszcze zamontować 360 Mega Imaging, a to było najważniejsze ???

IMG_20210423_194102.jpg

IMG_20210423_193816.jpg

IMG_20210423_193617.jpg

IMG_20210423_193537.jpg

IMG_20210423_162913.jpg

IMG_20210423_162908.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...