Jump to content

Których ryb nie lubimy i dlaczego

Grendziu
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Nr 1 to krąp - bleeeeeeee (ale poszliście w temacie, jak dziki w grządce z pyrami zimą) ???

• Like 1

Najbardziej nienawidzę szczupaków, bo jak se chciałem złowić karpia mulaka 1,5 kg to mi taki 95 cm wziął i się potem musiałem 10 minut z nim męczyć  :39icon:

• Like 1
  • Haha 2

• Administrators
38 minut temu, Grendziu napisał:

Nr 1 to krąp - bleeeeeeee (ale poszliście w temacie, jak dziki w grządce z pyrami zimą) ???

Krąp dlatego, że w trakcie 2och dób łowienia metodą feederową (dla niewtajemniczonych to na drgającą szczytówkę lub z pinpongiem na żyłce) , gdy chcesz zmróżyć oczy na godzinę to zawsze weźmie... 

Nr dwa to jazgarz... Obie ryby bardzo mocno śmierdzą i są mało pożywne, choć z jazgarzy ponoć dobra zupa jest, ale widziałem, że nawet koty nie chciały ich żreć?

Krąp dlatego, że w trakcie 2och dób łowienia metodą feederową (dla niewtajemniczonych to na drgającą szczytówkę lub z pinpongiem na żyłce) , gdy chcesz zmróżyć oczy na godzinę to zawsze weźmie... 
Nr dwa to jazgarz... Obie ryby bardzo mocno śmierdzą i są mało pożywne, choć z jazgarzy ponoć dobra zupa jest, ale widziałem, że nawet koty nie chciały ich żreć
To Ty chyba byczków na lowisku nie miałeś, jazgarz przy nim to pikuś.