Skocz do zawartości

Których ryb nie lubimy i dlaczego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Splot napisał:

Ja tylko na amurch się znam emoji106.png to szlachetna rodzima ryba. Prawdziwa Królowa polskich wód.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Mam inne zdanie na temat amura. Najłatwiejszą ryba do złowienia bez względu na wielkość. Hol to też emocje jak przy leszczu 30 cm jak wie się co robić.

Ok, może po prostu za dużo ich złowiłem i wiem co potrafią.

 

Edycja

Amur nie jest rodzimą ryba. Pochodzi z Azji z dorzecza nomen omen Amuru i jest zwana samurajem lub azjatą.

 

Żeby nie było offtopa:

Rybami których najbardziej nie lubię jest leszcz i krąp.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amóróf to drażni mnie u nich dwie rzeczy: ...

Wyskakiwanie z podbieraka i omamienie wędkarza przy holu: "jestem leszczem, szybko mnie podbieraj", a potem ... odjazdy .... .

Edytowane przez PawelL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie na temat amura. Najłatwiejszą ryba do złowienia bez względu na wielkość. Hol to też emocje jak przy leszczu 30 cm jak wie się co robić.
Ok, może po prostu za dużo ich złowiłem i wiem co potrafią.
 
Edycja
Amur nie jest rodzimą ryba. Pochodzi z Azji z dorzecza nomen omen Amuru i jest zwana samurajem lub azjatą.
 
Żeby nie było offtopa:
Rybami których najbardziej nie lubię jest leszcz i krąp.
Mój post to była ironia. Ktoś, kiedyś wstawił słabej jakości zdjęcie wyżej wspomnianej ryby, ja nie rozpoznałem i Grendziu mi wypomina przy każdej okazji

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, PawelL napisał:

Co do amóróf to drażni mnie u nich dwie rzeczy: ...

Wyskakiwanie z podbieraka i omamienie wędkarza przy holu: "jestem leszczem, szybko mnie podbieraj", a potem ... odjazdy .... .

No to jest właśnie piękne w tej rybie, moc, siła w połowie, walczy niesamowicie. A tak to kolejny szkodnik naszych wód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, elvis napisał:
3 godziny temu, Hotpoint napisał:
Ja bym jeszcze zgłosił pretensje do małych leszczy, bo mają za dużo ości i trzeba je długo trzymać w occie żeby się nadawały :39icon:

Zawsze można zmielić

z octem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Hotpoint napisał:

Ja bym jeszcze zgłosił pretensje do małych leszczy, bo mają za dużo ości i trzeba je długo trzymać w occie żeby się nadawały :39icon:

Jeśli go wypuścisz i poczekasz jak urośnie to polubisz. Prawdziwe lechole zaczynają się od 3kg plus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, Hotpoint napisał:

Maszynka przyjmie wszystko :39icon:

Ludzie przecież ja nie łowie ani nie biorę tego  g....a :39icon:

a tym bardziej nienawidzę ryb z octu :39icon:

No tak, tylko grzybki z lasu i jagódki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...