Skocz do zawartości

Guru N-Guage


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
27 minut temu, Hotpoint napisał:

Jak się ma ta seria do Aventusa ?

Tańsza? Droższa?

Jakieś dodatkowe info o tej serii?

 

600-800zł ja już w swojej stajni jakbym widział po dwa kije 270cm i 300cm, a co za tym idzie będę musiał zmienić Aventusy na 2x 390 i 2x330cm - wtedy mam komplet kijków aby zdobyć Mistrzostwo Śwaita w Feeder, z tym, że miało być do końca życia tylko 4 sztuki, a tu wychodzi razem 8 kijków :P
Reszta opisana jest na FB na razie :P

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

600-800zł ja już w swojej stajni jakbym widział po dwa kije 270cm i 300cm, a co za tym idzie będę musiał zmienić Aventusy na 2x 390 i 2x330cm - wtedy mam komplet kijków aby zdobyć Mistrzostwo Śwaita w Feeder, z tym, że miało być do końca życia tylko 4 sztuki, a tu wychodzi razem 8 kijków :P
Reszta opisana jest na FB na razie :P

Nie szalej tak bo będziesz musiał sprzedać "swoje udziały" w firmie.

Ktoś przejmie "pakiet kontrolny" i co? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij ogólnie z tego co widzę to pierwszą przelotkę ma podejrzanie bliźniaczo rozmieszczoną co daiwy commercial :)
Jedynie średnica przelotek większa - odgrzewany kotlecik w nowej skórce ? :) 
Ładne kijki ogólnie :) Pewnie na targach się nie uświadczy tych kiji ale fajnie będzie n'zony z daiwy i serię aero z shimano pomacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ten tytuł za pierwszym razem odczytałem jako:

Guru N-Guano

Kurde od rana do tej pory przed kompem i z nosem w "papierach" i dealera nie trzeba :D

Ciekaw jestem jak się ten kij prezentuje na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję Dareczku, rozejrzę sie za nimi, może faktycznie zamiast Browningów kupię te Guru, tylko nie będą mi do kosza pasować :D,  no ale i kosz trza chyba pod zawody kupić nowy:D :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...